Voleybol Plus

Antalya’da şampiyonlar belli oldu

Voleybol Yerel Lig Minik Kızlar, Minik Erkekler ve Küçük Kızlar İl Birinciliği sona erdi.

Voleybol Yerel Ligi İl Birinciliği müsabakaları Atatürk Spor Salonu, Antalya Spor salonu, Fatih Spor Salonu, Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu ve Kemer Spor Salonu’nda oynanan final karşılaşmalarıyla sona erdi. Müsabakalara, Minik Kızlarda 19 takım, Minik Erkeklerde 4 takım olmak üzere toplam 314 sporcu, Küçük Kızlarda ise 19 takımdan 266 sporcu katıldı.

Müsabakalar sonunda, Minik Kızlarda Şimşek Gençlik Spor Kulübü birinci, Finike Gençlik Spor Kulübü ikinci, Ata Spor Kulübü üçüncü, Minik Erkeklerde Park Antalya Gençlik ve Spor Kulübü birinci, Büyükşehir Belediyesi ASAT Spor Kulübü ikinci, Finike Gençlik Spor Kulübü üçüncü, Küçük Kızlarda ise, Şimşek Gençlik Spor Kulübü (A) birinci, Park Antalya Gençlik ve Spor Kulübü ikinci, Kepez Belediye Spor (A) üçüncü, Şimşek Gençlik Spor Kulübü (B) dördüncü oldu.

Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Müdürü Yavuz Gürhan, Kepez Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yüksel Dorul, Voleybol Federasyonu Antalya Voleybol İl Temsilcisi Kenan Gürkan, kulüp yöneticileri ve voleybol antrenörleri verdi.

İlgili Haberler

Ziraat Bankası’nın yıldızları turlayarak parladı

admin

Fenerbahçe’de altyapı seçmeleri yapıldı

admin

Ziraat Bankası, Alt Yapılar Türkiye Şampiyonası’na damga vurdu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası