Voleybol Plus

Ankara Karşıyaka artık Karşıyaka’nın

Karşıyaka Spor Kulübü Voleybol Şubesi altyapıya yatırım yapmayı sürdürüyoruz. İzmir ekibi, Çeşme, Foça ve Buca’da açtığı spor okullarının ardından son olarak kapanma aşamasına gelen Ankara KSK Voleybol’u bünyesine kattı.

1-8 Ağustos tarihlerinde teknik koordinatör Süleyman Bozkan ve yönetici Mert Öztamur Ankara’ya giderek organizasyonu tamamen İzmir’e bağlanması konusunda tüm anlaşmaları imzaladılar. Yönetim kurulu ve noter kararıyla yönetim yetkisi, spor okulu açma, bonservis konuları, yarışmacı takımların kontrolü İzmir’e bağlandı.

Ankara KSK Voleybol’un baş antrenörlüğüne ise U23 Milli Takım yardımcı antrenörü Özkan Gönülaçar getirildi. Özkan Gönülaçar’ın yardımcılığını ise Güray Kanat yapacak.

Yepyeni bir oluşum kurduklarını belirten yönetici Mert Öztamur, “Süleyman Bozkan hocamızla beraber ilk olarak Ankara’da oyuncular ve veliler ile bilgilendirme toplantıları yaptık. Ardından U23 Milli Takımımızda da görev yapan Özkan Gönülaçar ve ekibiyle sözleşme imzaladık. Çalışmaları yapacağımız Yenimahalle Batıkent Kent-Koop İlkokulu içerisinde bulunan salonu kiraladık. Pazar günü tekrar Ankara’ya giderek teknik toplantımızı yaptıktan sonra antrenmanlara Pazartesi start veriyoruz” dedi.

Ankara’daki oluşumun bundan böyle tamamen Karşıyaka voleybol altyapısına hizmet etmesi için çabalayacaklarını söyleyen teknik koordinatörz Süleyman Bozkan sözlerine şöyle devam etti: “Ankara’da voleybol kulüpleri kapanırken biz çok önemli bir yatırıma imza attık. Bunun karşılığını önümüzdeki yıllarda mutlaka alacağız. Amacımız her sene İzmir’e her kategorideki oyuncuları kazandırabilmek ve Ankara piyasasına hakim olmak. Bu konuda milli antrenörümüz Özkan Gönülaçar ve ekibine güveniyoruz. Tek üzüntümüz görüşmelerin devam ettiği esnada bonservisleri başka takımlara verilen 7 oyuncumuz oldu. Onları da geri kazanıp; tüm kadroyu korumak adına gerekli herşeyi yapacağız”

İlgili Haberler

2. Lig Erkekler Yarı Final Etabı’nda 2. gün sona erdi

admin

Jovana Vesovic Samsun BŞB’de

admin

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi’nde erteleme maçları oynandı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası