Voleybol Plus

Anamur Turnuvası’nda KKTC’li şampiyon melekler unutulmadı

Anamur Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin spor yapmalarını sağlamak ve kurumlar arası diyalogu geliştirmek amacıyla düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvası sona erdi.

Anamur’da düzenlenen 2023 Yılı Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası büyük ilgi gördü. Turnuvanın final maçında Kredi Yurtlar Kurumu’na 3-2 üstünlük sağlayan Anamur Belediyesi Voleybol Takımı şampiyon oldu. Anamur İlçe Spor Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen Kurumlar arası Voleybol Turnuvası 8 takım katıldı.

Voleybol turnuvası için KKTC’den Adıyaman’a giden Kıbrıs Gazi Mağosa Türk Marif Kolejinin 35 öğretmen ve öğrencisi 6 Şubat depreminde enkaz altına kalıp hayatını kaybedenler için kurulan “Melekler Takım “Vakfıyla görüşerek, KKTC’li sporcularının fotoğraflarının yer aldığı ve arkasında “Şampiyon Melekler” yazılı formayla çıktı.

Şampiyon takım Maç bitiminde formalarını voleybol filesine asıp 1 dakikalık saygı duruşunda bulunarak, kupayı melekler takımına atfen aldılar. Kupa KKTC’de Vakıf yetkililerine teslim edilecek. Anamur Kaymakamı Bilal Bozdemir, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç ve İlçe Spor Müdürü Doğan Kuz tarafından verilen şampiyonluk kupasını alan Anamur Belediye Spor Voleybol takımı “KKTC’li Melekler Takımını” rahmetle andıklarını öylediler.

Turnuvaya katılanları kutlayan kaymakam Bilal Bozdemir, “Bu tür organizasyonların hem kurum içi hem de kurumlar arasındaki sosyalleşmeyi ve işbirliğini teşvik ediyor. Turnuvaya katılan tüm takım oyuncularımızı ve organizasyonda emeği geçenleri kutluyorum” dedi. Turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür eden Başkan Hidayet Kılınç, şampiyon olan Anamur Belediye spor takımını kutladı.

İlgili Haberler

Haftanın hakemleri belli oldu

admin

Nootsara Tomkom nam-ı diğer Sara: 10 üzerinden 12 olacağız

admin

Şampiyonlar Ligi şampiyonu VakıfBank basınla buluştu 

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası