Voleybol Plus

Amasya Şehzadeler Voleybol Takımı’ndan Filenin Sultanları’na ziyaret

Amasya Şehzadeler Voleybol Takımı, milli takım ve Bakan Kasapoğlu ile bir araya geldi.

Amasya Şehzadeler Voleybol Spor Kulübü, Türkiye-İtalya Kadın Voleybol milli takım maçını izledi.

Daha sonra Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’yla bir araya gelen Amasya Şehzadeler Voleybol Spor Kulübü sporcuları Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Voleybol Kadın A Milli Takım kaptanı Eda Erdem, Milli takım liberosu Simge Aköz ve oyuncularından İlkin Aydın bir araya geldi.

Amasyalı voleybolcular millilerle bol bol fotoğraf çekinmeyi de ihmal etmedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Hasan Davulcu’nun davetlisi olan Amasya Şehzadeler Voleybol Spor Kulübü unutamayacakları bir deneyim yaşadı.

Başkan Davulcu, “Bugün Amasya Şehzadeler Voleybol Spor Kulübümüzü ve kızlarımızı ağırladık. Türkiye-İtalya Kadın Voleybol milli takım maçını izledik. Amacımız çocuklarımıza unutamayacakları bir deneyim kazandırmak ve motive etmekti. Sanırım bunda da başarılı olduk.” diye konuştu.

Amasya Şehzadeler Voleybol Spor Kulübü sporcusu Doğa Karabiyik, “Bizim için gerçekten unutamayacağımız bir anı ve tecrübe oldu. Milli takımımızın İtalya’yı yendiği karşılaşmayı keyifle izledik. Spor bakanımızla bir araya geldik. Gerçekten unutmayacağımız anlar yaşadık. Bizi ağırlayan ve bu unutlmaz anları yaşamamıza vesile olan Hasan Davulcu başkanımıza teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. 

İlgili Haberler

Fulden Ural: Transfer süreci…

admin

Gerçek file sonrası ay-yıldızlı forma hayali

admin

TVF 6. Olağan Mali Genel Kurulu Ankara’da Yapıldı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası