Voleybol Plus

‘Amacımız Bodrum’u voleybol şehri yapmak’

Bodrum Belediye Bodrumspor Coenda Medikal kadın voleybol takımı, Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya öncülüğünde ilk yarı maçlarında alınan 7 galibiyet ve takımın hedefleri ile ilgili basın toplantısı düzenledi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2’inci Lig 7’inci Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediye Bodrumspor Coenda Medikal, ligin ilk yarısını namağlup olarak tamamladı. Ligin ikinci yarısı Fethiye Zirve ile Pazar günü Binnaz Karakaya Spor Salonu’nda oynanacak maçla başlıyor. Takımın ilk yarıyı namağlup bitirmesi ve takımın gidişatı noktasında maç öncesi basın toplantısı düzenlendi. Gümbet Tesisleri’nde yapılan basın toplantısına Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, As Başkan Fatih Öztarakçı, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Dağoğlu, Hadi Türk, Ogün Yıldız, voleybol takımı basın koordinatörü Av. Handan Yazıoğlu, Teknik Direktör Adnan Kıstak takım kaptanı Deniz Hakyemez ve takım oyuncusu Sinem Yıldız katıldı.

Takımın gidişatından dolayı mutlu olduğunu ifade eden Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, “Öncelikle bugüne kadar desteğini esirgemeyen Bodrum Belediyesi’ne Bodrum Belediye A.Ş.’ye, değerli yönetim kurulu üyelerime ve Bodrum’da voleybol ateşini bizle beraber yakan çok değerli Adnan Kıstak hocama ve sporcularımıza çok teşekkür ediyorum. Kısa zamanda kendi çapımızda büyük başarılar elde ediyoruz. İlk yıl hemen şampiyon olduk. İkinci yıl ilk yarı maçlarını namağlup bitirdik. Her şeyden önemlisi de yüzlerce çocuğumuz bedelsiz spor okullarımızda kötü alışkanlıklardan uzak duruyor, spor alışkanlığı kazanıyor bizim için bu da çok önemli. Pazar günü ligin en önemli mücadelelerinden bir tanesi ben bu müsabakada Asi Tayfa ve bütün taraftar grubumuzu maça bekliyorum. Biz inanmasaydık bu yola çıkmazdık. Her zaman dediğimiz gibi inanlar asla kaybetmez diyoruz. Amacımız Bodrum’u bir voleybol şehri yapmak. Ne zorluklar önümüze gelse de asla vazgeçme diyeceğiz” dedi.

İlgili Haberler

Sarıyer Bld., Miniriye Vatansever Turan’ı açıkladı

admin

Göztepe, doludizgin devam ediyor

admin

TVF Kadınlar 1. Ligi’nde 9. Hafta başlıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası