Voleybol Plus

Altyapılarda Eczacıbaşı’ndan üç final

Eczacıbaşı Altyapı Takımları, 2019 Türkiye Şampiyonaları’nda dört kategorinin üçünde podyuma çıkarak sezona damga vuran ekiplerden oldu.

Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen Yıldız ve Küçük Kız finallerinde Eczacıbaşı, yıldızlarda ikincilik, küçüklerde birincilik, TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlenen Genç Kızlar finallerinde ise ikincilik elde etti.

Eczacıbaşı Spor Kulübü olarak başarılı bir sezona imza attıklarını söyleyen Altyapı İdari Sorumlusu Asuman Baş yaptığı açıklamada, bu başarıda emeği olan tüm antrenörleri, idari kadroyu, sporcuları ve velileri kutlayarak şunları söyledi:

“Sezon başında keskin bir geçiş olarak görülebilecek yeni altyapı sistemimiz, Marco Motta ve İsmail Şahin’in tecrübeleriyle desteklendi. Ekip arkadaşlarımızın ve sporcularımızın bu sisteme inanarak ve büyük fedakârlıklar göstererek çalışmaları da bizi başarıya götüren faktörlerden olmuştur. Bizleri sahada temsil eden sporcularımız, güçlü karakter ortaya koyarak turnuvaların son düdüğüne kadar mücadele ettiler. Onlarla gurur duyuyoruz.”

Kulüp hedeflerine de değinen Baş, “Eczacıbaşı Spor Kulübü altyapısı olarak öncelikli hedefimiz hem kendi A takımımıza hem de Türk voleyboluna sporcu kazandırmaktır. Bu hedef doğrultusunda doğru bir sistemin ve çalışmanın getirdiği her madalya, bizler için ancak daha iyisini yapabilmek adına bir teşvik oluşturmaktadır. Tekrar bu başarılarda emeği olan herkese çok teşekkür ediyor ve herkesi kutluyorum” dedi.

İlgili Haberler

Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik yarı finalde

admin

Rüya Takıma seçilen Galatasaraylılar Gs Tv’ye konuştu:

admin

Simav’da Yıldız Erkekler grup müsabakaları sona erdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası