Voleybol Plus

Altekma’dan Folkart’a ziyaret

Bu sezon AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele etmeye hazırlanan TFL Altekma Spor Kulübü, başta spor ve sanat olmak üzere İzmir’in tanıtımına her zaman destek olan, İzmir’in değerlerine değer katmayı hedef haline getiren Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak’ı ziyaret etti. Folkart Towers’taki ziyarete Altekma Spor Kulübü Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve Voleybol Şube Sorumlusu Levent Doğanoğlu katıldı. Tarihinde ilk kez Efeler Ligi’ne yükselen Altekma’nın çalışmaları hakkında Sancak’a bilgi veren Başkan Durmuş, “İzmir ve Türk voleyboluna yeni bir renk getirmek için yola çıktık. Kolej havasında güzel bir ekip oluşturduk. Heyecanımız büyük. İzmir takımlarının her zaman yanında olan Sayın Sancak’ı da maçlarımıza davet ediyoruz” dedi.

TFL Altekma’nın Efeler Ligi’ne çıkmasından büyük mutluluk duyduğunu belirten Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “Voleybolu yakından takip ediyorum. Altekma’nın başarısı İzmir’in marka değerinin yukarıya taşınmasında önemli rol oynuyor. Bu bağlamda Altekma’yı ve yönetim kurulunu kutluyorum. Altekma’nın Efeler Ligi mücadelesinde yanında olacağımın sözünü veriyorum” dedi.

İlgili Haberler

Küçüklerin büyük voleybol eserleri

admin

Mutluluklar: Faik Samet Güneş-Ceyda Durukan

admin

Milli voleybolculardan örnek davranış

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası