Voleybol Plus

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’ne yeni takım: Tarım Kredi Gençlik ve Spor Kulübü

Türk voleyboluna yeni bir kulüp daha katıldı. Ankara Maliye Okulları’nın haklarını satın alan Tarım Kredi Gençlik ve Spor Kulübü, Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde yer alacak. Tarım Kredi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Talha Doğmuş şunları söyledi:

“Tarım Kredi Gençlik ve Spor Kulübü olarak Alpaslan Endüstri 1.lig takımlarından Maliye Okullarının yarışma hakkını devralmış bulunmaktayız. Voleybol camiasını yakından tanıyan Ziraat Bankası ve Halk Bankasında görev yaptığı dönemlerde voleybol şubelerine büyük destek veren, birçok genç sporcunun yetişmesinde önemli katkısı bulunan şimdi ise kurumumuz Tarım Kredi Kooperatifleri Genel müdürü olan Hüseyin Aydın’ın talimatıyla Türk Voleyboluna hizmet etmek için sizler gibi değerli voleybol camiasının desteğiyle çok güzel hizmetler yapacağımız inancındayız. En kısa sürede Ankara’da hizmet veren değerli basın mensupları ile bir araya gelip tanışmak ileri zamanlarda da İstanbul’da görev yapan arkadaşlarla tanışıp engin tecrübelerinizden istifade etmek isteriz. Camiaya yabancı olmamız sebebiyle her türlü görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

Tüm voleybol camiasına saygılarımı sunuyor güzel bir sezon geçirilmesini temenni ediyorum.”

İlgili Haberler

Beylikdüzü’ne ABD’li pasör

admin

Kardelen İpek Vural, Karşıyaka’da

admin

Arkas 2018’e umutla girdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası