Voleybol Plus

Ali Peçen’den Uluslararası Kamp Merkezi

Voleybol kariyeri boyunca sayısız başarıya imza atan Milli voleybolcu Ali Peçen Ataşehir bölgesindeki voleybol okullarının yanında AP Sportif Spor Kulübü olarak şimdi de Avrupa yakasında Garanti Koza World of Sports Center’da kendi sorumluluğunda ve denetiminde Uluslararası Kamp Merkezi’ni faaliyete geçirdi.

Voleybol kariyeri boyunca sayısız başarıya imza atan Milli voleybolcu Ali Peçen Ataşehir bölgesindeki voleybol okullarının yanında AP Sportif Spor Kulübü olarak şimdi de Avrupa yakasında Garanti Koza World of Sports Center’da kendi sorumluluğunda ve denetiminde Uluslararası Kamp Merkezi’ni faaliyete geçirdi.

Kamp Merkezi dün basın mensupları tarafından da gezildi.

Ali Peçen’den genç voleybolcularımızın gelişimlerine destek sürüyor. Birçok noktada kış voleybol okulları ve takım organizasyonu ile geniş bir voleybolcu havuzunun gelişimine liderlik eden, Ali Peçen Ataşehir bölgesindeki voleybol okullarının yanında AP Sportif Spor Kulübü olarak şimdi de Avrupa yakasında Garanti Koza World of Sports Center’da kendi sorumluluğunda ve denetiminde Uluslararası Kamp Merkezi’ni faaliyete geçirdi. Bu tesis basın mensupları tarafından gezildi. En çok şampiyonluk yaşayan ve sayısız kupanın sahibi olan 180 kez milli takım formasını terletmiş efsane voleybolcu Ali Peçen, basın mensuplarına tesisle ilgili bilgi verdi.

Peçen, “Temmuz ayında uluslararası düzeyde farklı ülkelerden voleybolcuları da beklediğimiz yaz gelişim kampımızı, 10-18 yaş aralığında, sezon içinde oynadıkları takımda kendilerini yeterince gösterebilme ve geliştirebilme imkanı bulamayan, yoğun okul ve sınav dönemlerinden dolayı kış dönemi antrenmanlarına yeterince katılım sağlayamayan, voleybolunu istediği düzeye getirememiş veya daha da ileri düzeyde kendini geliştirmek isteyen voleybolcuları hedefleyerek oluşturduk. Tesislerdeki programlardan 18 yaş üzeri üst seviyedeki voleybolcular da form tutma ve sezona hazırlık amaçlı yararlanabilir ve bizden farklı bir bakış açısıyla kendilerine özel antrenmanlarla destek olmamızı talep edebilirler. Konaklamalı veya konaklamasız, Test 360 programı, video analiz desteği, özel hazırlanmış sporcu menüleri, yoğun şekilde günde 2 antrenman, yabancı sporcularla birlikte aynı ortamda bulunma, plaj voleybolu antrenmanı, turnuva katılımı imkanı ile bizim ve deneyimli teknik ekibimizin tüm tecrübesini sporcularımıza aktaracağı bir ortamı aynı tesisin içinde dünyada sayılı spor tesislerinden olan Koza WoS Center’da biraraya getirdik. Kendilerini voleybol odaklı geliştirmek ve kış sezonuna hazır bir şekilde giriş yapabilmek isteyen her sporcumuzu ilk haftası 2 Temmuz Pazartesi günü başlayacak Turkey Volleyball Camps voleybol gelişim kampımıza bekliyoruz” dedi.

Temmuz ayında haftalık yaz voleybol gelişim kampları, kış sezonunda ise voleybol okullarıyla bu merkezde çalışmalarını sürdürecek olan voleybolcular, takımlara seçilerek liglere katılma ve kulüplerini temsil etme şansı yakalayacaklar. Programda eksikleri hızlıca giderme amaçlı yoğunlaştırılmış günde 2 antrenman yapılacak ve oyuncular yaş, seviye ve kabiliyetlerine göre gruplara ayrılacak. Salon antrenman programında isteyen voleybolcular tüm becerilerin geliştirileceği ve temel voleybol tekniklerinin gelişimi için All Skills, en az 2-4 yıl geçmişe sahip kulüp takımı seviyesinde oynayabilen ve yüksek seviyede teknik ve takım oyununa uyum isteyen voleybolcular için Advanced, kendilerini belirli bir pozisyonda geliştirmek isterlerse Position Specialty program içeriklerinden istediklerine katılım sağlayabiliyorlar. Temmuz ayı içerisinde 4 farklı tarih seçeneğiyle, Pazartesi’den Pazar’a haftalık gelişim kampları şeklinde düzenlenen programda tesis içinde konaklama imkanı verilmekte olup, fiziksel ve mental testlerin her katılımcıya uygulandığı, gerekli antrenman programının belirlenip kendi antrenörüne sunulacağı raporlamanın yapıldığı, video analiz sistemiyle temel teknik analizlerin Ali Peçen tarafından sporcuya yorumlanıp, kendi eksiklerinizi giderme ve voleybolunuzu geliştirme fırsatını kaçırmamak için belirtilen kamp tarihleri için www.turkeyvolleyballcamps.com adresinden kayıt işlemlerini tamamlayabilir ve aşağıdaki iletişim bilgilerinden kendileriyle irtibat kurabilirsiniz.

Hatırlatmakta fayda var, Eylül-Haziran arası 9 aylık kış sezonu için de Voleybol Okulları başvuruları şimdiden alınmaktadır.

Temmuz ayı Yaz Gelişim Kampı tarihleri;

1. Hafta 2-8 Temmuz
2. Hafta 9-15 Temmuz
3. Hafta 16-22 Temmuz
4. Hafta 23-29 Temmuz

WhatsApp. +90 545 965 20 75

E-posta. info@turkeyvolleyballcamps.com

Kamp inceleme ve kayıt.
www.turkeyvolleyballcamps.com

Takımlar inceleme ve kayıt.
www.apsportif.com

İlgili Haberler

Erkekler Şampiyonlar Kupası’nı yönetecek hakemler belli oldu

admin

VakıfBank, Neslihan Demir Güler’le vedalaştı

admin

THY, Yasemin Özel ile yollarını ayırdı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası