Voleybol Plus

Akif Üstündağ’dan anlamlı ziyaret

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, geçtiğimiz yıl düzenlenen Veteran Turnuvası’nda hayatını kaybeden ve kaybı voleybol camiasında büyük üzüntü yaratan voleybolcu Tolga Demirer’in ailesini İzmir’de ziyaret etti.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirten Tolga Demirer’in babası Murat Demirer; Tolga Demirer’in voleybolu çok sevdiğini, sporculuktan sonra yönetici olarak da voleyboldan kopmadığını, işten kalan zamanının çoğunu voleybol ile geçirdiğini, iyi bir sporcu ve yardımsever bir insan olduğunu belirtti.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, duyduğu üzüntüyü dile getirerek bundan sonra veteranlar organizasyonunu, tamamen Türkiye Voleybol Federasyonu’nun yapacağını ve önümüzdeki yıldan itibariyle de Veteranlar Türkiye Şampiyonası’nın isminin “Tolga Demirer Veteranlar Turnuvası” olarak düzenleneceğini açıkladı.

Tolga Demirer’in ailesini ziyarette; Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve İzmir Voleybol İl Temsilcisi Hakan Gürsu da bulundu.

İlgili Haberler

Zehra Güneş’in paylaşımına arkadaşlarından espirili yanıtlar

admin

Pelin Çelik: Şu anda bu kadar güçlü hücumcuya sahip bir takım yok

admin

Giovanni Guidetti, depremzedelere destek için Elazığ’a gidecek

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası