Voleybol Plus

Akademik Voleybol start alıyor

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ve Kepez Belediyespor iş birliğiyle Kepez’de Akademik Voleybol projesini hayata geçiriyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu iş birliğiyle Kepez’de üst düzey ve profesyonel voleybol eğitimi hayata geçiyor. Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ve Voleybol A Takım Antrenörü Süleyman Akay, Türkiye Voleybol Federasyonu’nu ziyaret etti. Ziyaret sırasında Voleybol Federasyon Başkanı Akif Üstündağ ve federasyon yetkilileri Akdeniz’de voleybolun yapılması ve yaygınlaşması gerektiğini, Kepez Belediyespor’un projelerini desteklediklerini dile getirdi.

Kepez Belediyespor Voleybol takımını 1’inci Lig’de görmek istediklerini belirten Voleybol Federasyon Başkanı Akif Üstündağ, Kepez Belediyespor’un tesis ve imkanlarının çok iyi olduğunu, birçok Süper Lig ekiplerinde dahi olamadığını belirtti. Üstündağ, Kepez Belediyespor Kulübünde sistemli bir çalışma olduğunu, gelecekte birçok milli ve süper lig oyuncusunun Kepez’den çıkacağını dile getirdi.

İlgili Haberler

Aydın BŞ’de Martinez kardeşler dayanışması

admin

VakıfBank’ın pasörü Naz’dan tatlı bir ara

admin

Yeon Koung Kim, Hakan Dinçay’ı unutmadı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası