Voleybol Plus

Ahlat’taki turnuva sona erdi

Bitlis’in Ahlat ilçesinde, Memur-Sen İlçe Temsilciliği ile Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü tarafından “Sağlıklı bir yaşam için sen de spor yap” voleybol turnuvası düzenlendi. Turnuva sonunda yapılan final müsabakalarında dereceye giren takımlara kupaları verildi.

Ahlat’ta, Memur-Sen Ahlat İlçe Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından “Sağlıklı bir yaşam için sen de spor yap” voleybol turnuvası düzenlendi.Tamamı eğitimcilerden oluşan takımların müsabakaları 19 gün sürdü. Turnuva sonunda yapılan final müsabakalarında, İlçe Emniyet Müdürlüğü birinci olurken, Ahlat Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi ikinci,  Devlet Hastanesi ise üçüncü oldu.Turnuvada dereceye giren takımlara kupalar verildi. Memur-Sen Ahlat İlçe Temsilcisi Orhan Hamitoğlu, 19 gün süren turnuvada günde 3 maç oynandığını belirterek,”Turnuvaya katılan takımlar arasında toplam 49 maç oynandı.Turnuvaya 20 takım katıldı.Oldukça keyifli ve heyacanlı bir turnuva oldu. Turnuvaya katılan bütün takımları kutluyorum.”dedi.

İlgili Haberler

İbrahim Emet: Döktüğümüz terin değerini biliyoruz

admin

Ecem Türker, Altyapı Kadın Milli Takımlar Menajeri oldu

admin

Eczacıbaşı VitrA’dan Elazığ ve Malatya için omuz omuza

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası