Voleybol Plus

Afyon Bld. hazırlıklara ağustos’ta başlayacak

Afyon Belediyespor Voleybol takımı gelecek sezon hazırlıklarına ağustosta başlayacak. İl dışı kampına ihtiyaç olmadığını belirten Şube Sorumlusu Burhan Kınay, çalışmaların Afyonkarahisar’da yapılacağını söyledi.

2016- 17 sezonu Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Afyon Belediyespor Voleybol takımı 10 Ağustos’ta Afyonkarahisar’da toplanacak. Sağlık kontrollerinden sonra antrenmanlara başlanacağını belirten Afyon Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Burhan Kınay, “Oyuncularımız 10 Ağustos’ta Afyon’da toplanacak. Yabancı oyuncular ise 11 Ağustos’ta gelecek. Yapılacak sağlık kontrollerinden sonra ilk etap çalışmalarımız Afyonkarahisar Belediyesi’nin yeni salonunda başlayacak. Devam edecek çalışmalarımızda yani ilerleyen zamanlarda hem Atatürk Spor Salonu’nda hem de belediyenin yeni salonunda çalışmalarımız devam edecek. Haftanın belli günlerinde Atatürk’te, belli günlerinde ise yeni salonda çalışmalarımız olacak. Onun dışında ise kamp için Afyonkarahisar dışına çıkmayı düşünmüyoruz. Hazırlık maçları yapacağımız zaman 1- 2 günlük il dışına çıkmamız söz konusu olabilir ama kamp için çıkmayacağız” diye konuştu.

14 kişilik kadroyu oluşturduklarını vurgulayan Şube Sorumlusu Burhan Kınay, “Yüzde 99 transferi tamamladık. Ama kaçırılmayacak bir fırsat gelirse onu da kaçırmayız” dedi.

İlgili Haberler

Halkbank, Galatasaray karşısında

admin

Ziraat Bankası’ndan 4’te 4

admin

Ziraat Bankası’ndan Fenerbahçe’ye puan yok

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası