Voleybol Plus

Adıyaman’da öğretmenler şampiyonluk için mücadele etti

24 Kasım Öğretmenler Haftası nedeniyle Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen voleybol turnuvasında dereceye girenlere takımlara ödülleri verildi.

24 Kasım Öğretmenler günü voleybol turnuvasına il merkezinde 23 okulun katılımıyla Cumhuriyet Spor Salonunda gerçekleştirildi. Düzenlenen turnuvanın final karşılaşmasında Spor Lisesi rakibi Şehit Akif Güleç İmam Hatip Orta Okulunu 3- 0 setlerle yenerek turnuvayı şampiyon olarak tamamladı.

Centilmenlik içerisinde tamamlanan müsabakalarda Birinci Spor Lisesi, ikinci Akif Güleç İmam Hatip Orta Okulu, üçüncü Kömür Orta Okulu, dördüncü ise Mehmet Akif Ersoy Orta Okulu oldu.

Turnuvanın dostluk içerisinde başlayıp centilmence tamamlandığını belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş:”24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlediğimiz turnuvamıza öğretmenlerimizin ilgisi bizler memnun etti. Burada amaç öğretmenler arasında birliği, beraberliği, motivasyonu sağlamak. Aynı zamanda öğretmenlerin arasındaki birliği sağlarken rol model olarak spora, sporcuya, gençliğe katkı sağlamasını temenni ediyoruz. Müsabakaların düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Turnuva sonunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, İl Milli Eğitim Müdür Yarımcısı Kazım Çoban, Voleybol İl Temsilcisi Mehmet Yaşar Yenigün, Okul Müdürleri ve Öğretmenler tarafından verildi.

İlgili Haberler

Gabi’den Fenerbahçe sözleri!: ‘Bana Capitano diyorlar’ | Voleybolu bıraktıktan sonra…

admin

‘Zakharov bize katkı sağlayacaktır’

admin

TV ‘ın spor ağı S Sport 2 ile genişliyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası