Voleybol Plus

A Kadın Milli Takımımıza 6’lı Finaller Öncesi Moral Yemeği

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, FIVB Voleybol Milletler Ligi 6’lı Finalleri’nde mücadele edecek olan A Kadın Voleybol Milli Takımımızın oyuncuları ve teknik heyetiyle yemekte bir araya geldi.

Neşeli bir ortamda gerçekleşen yemekte; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Bayan Milli Takımı oyuncuları ve teknik heyetine, FIVB Voleybol Milletler Ligi 6’lı Finalleri’nde başarılar dileyerek bir teşekkür konuşması yaptı.

TVF Başkanı Üstündağ konuşmasında; “Öncelikle hepinizi kutluyor ve gösterdiğiniz başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Sizler Türk Voleybolunun ve Türk  spor camiasının gururusunuz. Biz, bu gururu sizlerin sayesinde yaşıyoruz. Başta aileleriniz, kulüpleriniz; sizlerin buraya gelmesinde emeği olan antrenörleriniz, yöneticileriniz olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz. Yarın, (23 Haziran 2018, Cumartesi) itibariyle bir seyahatiniz var. Milletler Ligi’nde, 16 takım arasında ilk 5 girme başarısını gösterdiniz. Umuyorum ki Çin’de daha sonra da Japonya’da organze edilecek olan Dünya Şampiyonası’nda başarılar elde edeceğiz.

Dünya Şampiyonası’nın ardından ise; ligler başlayacak. Avrupa’nın ve Dünya’nın en iyi ligine sahibiz. Avrupa’da kulüplerimizin son yıllarda olduğu gibi bizlerin göğsünü kabartacak ve gururlandıracak başarılara imza atacağına inanıyorum.” dedi.

Üstündağ sözlerini; “Milletler Ligi’nde elde edilen başarıdan dolayı emeğe geçen teknik ekibe, oyuncularımıza hepinize şahsım ve ekibim adına teşekkür ediyorum.” diyerek noktaladı.

Gecenin sonunda ise; A Kadın Milli Takım kaptanı Eda Erdem Dündar’ın doğum günü olması nedeniyle takım arkadaşları ve teknik heyet tarafından bir pasta kesildi.

A Kadın Milli Takım kaptanı Eda Erdem Dündar ise; “Bu güzel yemekte bir araya geldikleri için TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a, TVF Yönetim Kuruluna, takım arkadaşları ve teknik heyete teşekkür etti.”

Düzenlenen yemek, TVF Başkanı, TVF Yönetim Kurulu, tüm takım ve teknik heyetinin yer aldığı hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Filenin Sultanları, FIVB Voleybol Milletler Ligi 6’lı Finalleri ilk mücadelesinde 27 Haziran 2018, Çarşamba günü Türkiye saati ile 10.00’da A.B.D. ile karşı karşıya gelecek.

İlgili Haberler

Filenin Efeleri finaller için sahaya çıkıyor

admin

Erkek Milliler 2. etap kamp çalışmaları için İstanbul’da

admin

Kadın Milli Takımımızın, Yunanistan ile ikili kampı sona erdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası