Voleybol Plus

A Erkek Milli Takımı, medya ile buluştu

A Erkek Voleybol Milli Takımımız, 2017 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri öncesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Büyük İstanbul Eğitim Turizm ve Sağlık Yatırımları İşletme ve Tic. A.Ş. (BELTUR) ev sahipliğinde, Hidiv Kasrı’nda bugün (19 Ağustos Cumartesi) düzenlenen kahvaltıda, medya ile biraraya geldi.

Toplantıya, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu, TVF Yönetim Kurulu Üyesi Memduh Sayıner, Erkek Milli Takımlar Koordinatörü Semih Oktay, A Erkek Milli Takımı oyuncuları, teknik kadrosu ve medya mensupları katıldı.

Polonya’da yapılacak 2017 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri öncesi medya ile biraraya gelmekten mutlu olduklarını belirten TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Konumuyla, manzarasıyla, 110 yıllık tarihe sahip, eşsiz mekanda bizi ağırlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve BELTUR’a çok teşekkür ederiz. Salı günü Polonya’ya gidecek Milli Takımımız’ı güçlü rakipler ve zorlu bir şampiyona bekliyor. Grup birincisi doğrudan çeyrek finale çıkarken ikinci ve üçüncüler bir tur daha oynayacak ve bu turun galibi çeyrek finale yükselecek. Grup dördüncüleri ise elenecek. Bizim de öncelikli hedefimiz ilk üçte yer alarak şampiyonaya devam etmek. Federasyon olarak, Milli Takımımız’ın her maçta, son sayıya kadar savaşacağına inanıyor, tüm ekibe başarı ve bol şans diliyoruz. Ayrıca Cumartesi gününüzü bize ayırdığınız için tüm medya mensuplarımıza bir kez daha çok teşekkür ederim” dedi.

Medya toplantısı, fotoğraf çekimiyle sona erdi.

2017 AVRUPA ŞAMPİYONASI FİNALLERİ
25 Ağustos – 3 Eylül 2017, POLONYA

Millilerimiz, 25 Ağustos – 3 Eylül 2017 tarihleri arasında Polonya’nın ev sahipliği yapacağı 2017 CEV A Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri’nde D Grubu’nda Fransa, Belçika ve Hollanda ile mücadele edecek. Ay-yıldızlılarımız karşılaşmalarını Polonya’nın Katowice şehrinde, 11.500 seyirci kapasiteli Spodek Salonu’nda oynayacak.

Müsabakaların oynanacağı şehirler: Katowice, Krakow, Szczecin, Gdansk

Katılan Takımlar ve Gruplar

A Grubu B Grubu C Grubu D Grubu
GDANSK SZCZECIN KRAKOW KATOWICE
Polonya İtalya Rusya Fransa
Sırbistan Almanya Bulgaristan Belçika
Finlandiya Slovakya Slovenya Hollanda
Estonya Çekya İspanya Türkiye

Grup müsabaka programı
25 Ağustos 2017 | 18.30 | Hollanda-Türkiye
27 Ağustos 2017 | 18.30 | Türkiye-Belçika
28 Ağustos 2017 | 21.30 | Türkiye-Fransa

Not: Maçlar Türkiye saatine göredir.

İlgili Haberler

Dobriana Rabadzhieva Fenerbahçe’de!

admin

Motta WoV’a konuştu: Şampiyon olmak isteyen bizi 3 kere yenmek zorunda!”

admin

A Kadın Milli Takımımıza 6’lı Finaller Öncesi Moral Yemeği

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası