Voleybol Plus

-40 derecede voleybol antrenör ve sporcu kliniği sona erdi

Kazakistan’ın Ust Kamenegorsk kentinde 19-24 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenen Voleybol Coach ve Oyuncu Kliniği başarıyla sona erdi ! 51 Coach ve 45 ten fazla sporcunun katıldığı klinikte FIVB Uluslararası Coach ve Antrenör hocası Nejat Sancak ve Kazakistan Milli Takımının eski kaptanı Yelena Pavlova görev yaptı .

Teorik ve Pratik antremanlara Ust-Kamenegorsk ve Zaisan şehirlerinden Coach ve sporcular katılırken; kliniğin kapanış seremonisinde; kliniğin ev sahibi ve organizatörü Altay Voleybol Kulübünün Sportif Direktörü Doszhan Ualhanov yaptığı konuşmada yapılan çalışmaların bölge voleyboluna büyük katkı yapacağına inandığını belirtti ve Nejat Sancak ve Yelena Pavlova’ya teşekkür ederek birer plaket takdim etti !

Kazakistan’da FIVB’nin teknik destek programı çerçevesinde düzenlenen Coach ve Sporcu Klinikleri Atyrau, Petropavlosk, Kızylorda, Chimkent, Pavlodar ve Astana(Yüksek Performans) şehirlerinde Mart ve Nisan aylarında devam edecek !

İlgili Haberler

Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda çeyrek finale yükselen 7 takım belli oldu

admin

Grand Prix’de 5.’lik Çin’in !

admin

Dünya Ligi’nde yarı final eşleşmeleri belli oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası