Voleybol Plus

19 Yaş Altı Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası’nda Kupa ve Madalyalar sahiplerini buldu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), İzmir Büyükşehir Belediyesi, Dikili Belediyesi ve Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) iş birliğiyle Southwest Sports (SWS) tarafından organize edilen FIVB 19 Yaş Altı Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası’nda beşinci gün kadınlar ve erkekler kategorilerindeki yarı final ve final müsabakalarıyla sona erdi.

Kadınlar kategorisinde turnuvayı üçüncü sırada tamamlayan Glagau-Sorra (Kanada) ikilisine madalyalarını AXA Sigorta Pazarlama ve Dijital Çözümler Direktörü Cemal Çırpılar ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürü Bahadır Eroğlu, kupalarını FIVB Teknik Delegesi Joep Van Iersel ve FIVB Hakem Delegesi Jeffrey Brehaut takdim etti.

Turnuvayı ikinci sırada tamamlayan Massey-Pater (ABD) ikilisine madalyalarını İzmir Büyükşehir Belediyesi İletişim Dairesi Başkanı İlker Kozan ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Organizasyonları Genel Koordinatörü Samet Akboğa, kupalarını TVF Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç ve Southwest Sports CEO’su Gürsel Yeşiltaş verdi.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Serdiuk-Romaniuk (Ukrayna) ikilisine madalyalarını Dikili Kaymakamı Ali Edip Budan ve Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, kupalarını TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili  Mustafa Özuslu sundu.

Erkekler kategorisinde turnuvayı üçüncü sırada tamamlayan Canet-Rotar (Fransa) ikilisine madalyalarını AXA Sigorta Pazarlama ve Dijital Çözümler Direktörü Cemal Çırpılar ve FIVB Teknik Delegesi Joep Van Iersel, kupalarını TVF İzmir İl Temsilcisi Hakan Gürsu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Organizasyonları Genel Koordinatörü Samet Akboğa takdim etti.

Turnuvayı ikinci sırada tamamlayan Bulgacs O.- Teteris (Letonya) ikilisine madalyalarını İzmir Büyükşehir Belediyesi İletişim Dairesi Başkanı İlker Kozan ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürü Bahadır Eroğlu , kupalarını TVF Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç ve Southwest Sports CEO’su Gürsel Yeşiltaş verdi.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Fokerots-Auziņš G. (Letonya) ikilisine madalyalarını Dikili Kaymakamı Ali Edip Budan ve Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, kupalarını TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili  Mustafa Özuslu takdim etti.

Organizasyondaki emekleri sebebiyle TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş ve Southwest Sports CEO’su Gürsel Yeşiltaş Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz’e plaket takdim etti. Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz de FIVB Teknik Delegesi Joep Van Iersel ile FIVB Hakem Delegesi Jeffrey Brehaut’e plaket sundu.

Final günü karşılaşmalarının tamamı, D-Smart 77’de canlı olarak yayınlandı.

İlgili Haberler

Mersin’de plaj voleybolu rüzgârı devam ediyor

admin

2023 CEV Plaj Voleybolu Avrupa Kupası Sona Erdi

admin

Menegatti-Orsi Toth’tan erken veda

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası