Voleybol Plus

15 Temmuz Voleybol Turnuvası düzenlenecek

Antalya’nın Kumluca İlçesi’nde ’15 Temmuz Demokrasi Zaferi Kurum ve Kuruluşlararası Voleybol Turnuvası’ düzenlenecek.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün organizasyonunda düzenlenecek 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Kurum ve Kuruluşlararası Voleybol Turnuvası’nın komite başkanlığını Kaymakam Polat Kara yapacak. Komite üyeleri, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Binbaşı Gürcan Yıldırım, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Koca, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin ve İlçe Sağlık Grup Başkanı Mehmet Suat Karadede’den oluşacak.

Her kurum ve kuruluşun en fazla 2 takımla katılabileceği turnuvaya son başvuru tarihi 25 Kasım olarak belirlenirken, kuralar 28 Kasım’da çekilecek. Başvurular, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne yapılacak. 1 ay sürecek olan turnuva 30 Kasım’da başlayacak.

Kaymakam Polat Kara, “Bu turnuva ilçemizde monoton geçen kış günlerine hareketlilik katacak. Kurum ve kuruluşlar arasındaki sosyal ilişkileri geliştirecek olan turnuvanın 15 Temmuz Demokrasi Zaferi için düzenlenmesi de önemli anlam taşıyor” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Koca da “Kaymakamlığımız öncülüğünde düzenlediğimiz bu turnuvanın amacı; bölgemizde spor kültürü oluşturarak, kurum ve kuruluşlarımızın spor sayesinde birbirleriyle kaynaşmalarını sağlamaktır. Dostça yarışmak, mücadele etmek, kazanmayı hedeflemek, kazananı kutlamak, kaybetmeyi kabullenmek ve spora özendirmektir” diye konuştu.

İlgili Haberler

Büşra Kılıçlı Voleybol Academy antrenmanlarına başlıyor

admin

VakıfBank, Academic Hospital ile sponsorluk anlaşmasını uzattı

admin

Türkiye Voleybol Federasyonu, voleybol basınıyla bir araya geldi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası