Voleybol Plus

1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu başladı

Bursa’da Birinci Kademe Yardımcı Antrenör Kursu bugün (26 Mayıs Cuma) başladı. TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi, Bilim ve Teknoloji Merkezi Toplantı Salonu’nda yapılan kurs, 4 Haziran Pazar gününe kadar devam edecek.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz “24 Mayıs’tan bu yana Bursa’da bir voleybol festivali yaşanıyor. Altyapılar Türkiye Şampiyonası Festival Voleybol faaliyetleri devam ederken, TVF olarak, Birinci Kademe Yardımcı Antrenör Kursu ile ‘Seminer Programları’ düzenledik. Böylelikle voleybol camiasının her kesiminin verimli ve yararlı bir süreç geçirmesine katkı sağlamaya çalıştık. Bugün antrenörlük kursumuza katılanlar için yeni bir yol açılıyor. Kurs sonunda başarılı olanlar belgelerini alıp, sporcu yetiştirmeye başlayacaksınız ve voleybolumuzun daha ileriye gitmesi için katkı sağlayacaksınız. Kursa gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, herkese başarılar dilerim” dedi.

İlgili Haberler

Meryem Boz: Annem Survıvor’a katılmamı istiyor

admin

Boskovic: MVP olmak değil şampiyonluk önemli

admin

Bülent Karslıoğlu’na ödül

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası