22 Kasım 2017, Çarşamba
Ana Sayfa / Video

Video

Eda Erdem Dündar Smaçör’e konuk oldu:

eda erdem dündar

Sezona 5’te 5 yaparak başarılı bir giriş yapan Sarı Meleklerde kaptan Eda Erdem Dündar, Fb Tv’deki Smaçör programına konuk oldu. Eda Erdem’in değerlendirmelerini ve beklentilerini anlattığı programı izlemek için tıklayın: Eda Erdem FB Tv

Devamını Oku»

VakıfBank, Beyaz Show’a konuk oldu

vakıfbank-beyaz show

Dünya Kulüpler Voleybol Şampiyonası’nda, Brezilya ekibi Rexona Sesc’i yenerek Dünya Kulüpler Şampiyonu olan Vakıfbank Kadın Voleybol Takımı oyuncuları, dün akşam (26 Mayıs) yayınlanan Beyaz Show’a katıldı. VakıfBanklı oyuncular ise şampiyonada neler yaşadıklarını teker teker anlattılar.

Devamını Oku»

Filenin Sultanları, NTVSPOR’a konuştular

hande baladın-ntvspor

Bulgaristan’ın Sofya kentinde 31 Mayıs-4 Haziran tarihlerinde yapılacak olan 2018 FIVB Dünya Şampiyonası Avrupa Kıta Elemeleri’nin 2. etap karşılaşmaları öncesinde hazırlıklarını, Giovanni Guidetti ve ekibi yönetiminde, VakıfBank Salonu’nda yapan A Kadın Voleybol Milli Takımımız’da oyuncular karşılaşmalar öncesi NTVSPOR’a açıklamalarda bulundular.

Devamını Oku»

Guidetti, NTVSPOR’a açıklamalarda bulundu

guidetti

Bulgaristan’ın Sofya kentinde 31 Mayıs-4 Haziran tarihlerinde yapılacak olan 2018 FIVB Dünya Şampiyonası Avrupa Kıta Elemeleri’nin 2. etap karşılaşmaları öncesinde hazırlıklarını VakıfBank Salonu’nda yapan A Kadın Voleybol Milli Takımımız’da başantrenör Giovanni Guidetti, karşılaşmalar öncesi NTVSPOR’a açıklamalarda bulundu.

Devamını Oku»

Milenkoski, NTVSPOR’a konuştu

Milenkoski

Fransa’nın Lyon şehrinde 24-28 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan 2018 Dünya Şampiyonası Avrupa Kıta Elemeleri’nin 2. etap karşılaşmaları öncesinde hazırlıklarını, Burhan Felek Salonu’nda yapan A Erkek Voleybol Milli Takımımız’da başantrenör Joshko Milenkoski, karşılaşmalar öncesinde NTVSPOR’a açıklamalarda bulundu.

Devamını Oku»

Milliler NTVSPOR’a konuştular

metin toy-burak güngör

Fransa’nın Lyon şehrinde 24-28 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan 2018 Dünya Şampiyonası Avrupa Kıta Elemeleri’nin 2. etap karşılaşmaları öncesinde hazırlıklarını, Joshko Milenkoski ve ekibi yönetiminde, Burhan Felek Salonu’nda yapan A Erkek Voleybol Milli Takımımız’da oyuncular karşılaşmalar öncesi NTVSPOR’a açıklamalarda bulundular.

Devamını Oku»

VakıfBank’tan ‘Voleybol Challenge’

vakıfbank-challenge

Ersin Kecin, Görkem Büyükkahraman ve Cenk Kulioğlu, sporun her alanına dokunarak extreme ve eğlenceli videolar yapmak için bir araya gelerek oluşturduğu Sportstouch ekibinin bu seferki konukları 2017 Avrupa Şampiyonu VakıfBank Spor Kulübü oyuncuları Gizem Örge, Cansu Çetin, Cansu Özbay ve Ayça Aykaç oldu. İşte bir hayli eğlenceli geçen görüntüler:

Devamını Oku»

Son Set özelin konukları şampiyon Sarı Melekler

son set fenerbahçe

Burcu Hakyemez Dal’ın hazırlayıp sunduğu Son Set’in geçen salı günü yayınlanan programının özel röportajına, Vestel Venus Sultanlar Ligi şampiyonu Fenerbahçe’den Eda Erdem Dündar, Merve Dalbeler, Dicle Nur Babat, Polen Uslupehlivan ve Yeon Koung Kim konuk oldu.

Devamını Oku»