Voleybol Plus

U19 Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası Dikili’de başlıyor

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), İzmir Büyükşehir Belediyesi, Dikili Belediyesi ve Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) iş birliğiyle Southwest Sports (SWS) tarafından organize edilen FIVB 19 Yaş Altı Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası, yarın oynanacak eleme maçlarıyla başlayacak.

FIVB 19 Yaş Altı Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası kadın ve erkeklerde Türkiye, Letonya, Belçika, Hollanda, Çekya, Macaristan, Singapur, Ukrayna, Danimarka, Polonya, Norveç, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Kanada, Almanya, Brezilya, Finlandiya, Malezya, İtalya, Tayland, Kazakistan, Japonya, Yeni Zelanda, Fransa, Avusturya, Çin, Mozambik, Morokko, Arjantin, İsviçre, Avusturalya, Şile, İsveç, Porto Riko, Mısır, Güney Afrika, Kosta Rika, Romanya, Estonya, Kazakistan, Bolivya, Slovenya, Ekvator olmak üzere toplam 43 farklı ülkeden takımlar katılacak.

Organizasyonda ülkemizi Sacit Kurt-Ahmet Can Tür ile Bahadır Utku Kesgin-Furkan Ramazan Kaplan ikilileri; kadınlarda ise Ecem Aksoy-Doğa Öcal ile Su Şimdim-Ceylin Sayar ikililerinden oluşan Plaj Voleybolu Milli Takımları temsil edecek.

Yarın başlayacak eleme maçları ile 18 Eylül’e kadar oynanacak ana tablo maçları TVF Voleybol TV‘de canlı olarak yayınlanacak. 18 Eylül Pazar günü oynanacak final müsabakaları, saat 9.15 itibariyle D Smart’ın 77. kanalında canlı olarak yayınlanacak.

İlgili Haberler

U20 Plaj Avrupa Şampiyonası Antalya’da başladı

admin

U20 Plaj Avrupa Şampiyonası sona erdi

admin

TVF Pro Beach Samsun’da yarı finalistler belli oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası