Voleybol Plus

TVF ile Gedik Yatırım arasında sponsorluk anlaşması yapıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Gedik Yatırım arasında 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.

Türkiye sermaye piyasalarının önde gelen kuruluşlarından Gedik Yatırım, Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığı iş birliğiyle Voleybol Milli Takımlar ana sponsorlarından biri oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonu ile Gedik Yatırım arasındaki basın toplantısı, TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda yapıldı.

Basın toplantısına; Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpaslan, TVF Yönetim Kurulu Üyesi Bülend Atalar, TVF Denetleme Kurulu Üyesi Umut Bağlı, TVF Erkek Milli Takımlar Koordinatörü Semih Oktay, milli voleybolcular Ceren Kestirengöz Kapucu ve Beytullah Hatipoğlu, TVF Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Sezgin Eren ile basın mensupları katıldı.

İmzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında Gedik Yatırım, Türkiye Voleybol Federasyonu bünyesindeki Voleybol Milli Takımları ile iş birliğinde bulunacak.

Açılış konuşmasını yapan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ şunları söyledi:

“Bugün yine Türkiye Voleybol Federasyonu olarak özel bir günde sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Türk voleybolu olarak dün akşam bu salonda Avrupa ve Dünyanın en iyi ligi olan Misli.com Sultanlar Ligi’nde Fenerbahçe Opet ile VakıfBank takımları arasında oynanan final serisinin 4. maçında tarihi bir gün yaşadık. Voleybol severlerin salon kapasitesinin üzerinde yoğun bir ilgi gösterdiği, TRT Spor ekranlarından canlı yayınlanan müsabakayı tüm dünya takip etti. Voleybolun yine reyting rekorları kırdığı bir gün yaşadık. Dünyanın en iyi liglerine sahip olmak, milli takımlar düzeyinde söz sahibi olmak, çok büyük başarılar elde etmek kolay değil. Bu başarıları değer ortaklarınız olmadan başarmanız mümkün değil. Bu vesileyle tüm sponsorlarımıza bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Gedik Yatırım 1991 yılında kurulan, 30 yılı aşkındır da bu ülkeye hizmet veren çok değerli ve saygın bir kuruluş. Milli Takımlar ana sponsorlarından biri olan Gedik Yatırım’ın; Türk voleybolunun başarısında, voleybolun güzelliğinde bir değer ortağı, bir parçası olması bizleri çok mutlu etti. Sizlerin huzurunuzda Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Onur Topaç ve Gedik Yatırım ailesine sonsuz teşekkürlerimi iletiyor, iyi ki voleybolun yanında varlar diyorum. Voleybolun elde ettiği başarılarda sponsorların da ne kadar önemli olduğunun altını çizmek istiyorum”

Sponsorluğun detayları hakkında bilgi veren Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Onur Topaç, “Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığımız bu önemli anlaşma, ülkemiz sporuna ve sporcusuna olan büyük sevgimizin ve geleceğine olan güvenimizin bir sonucu.” dedi.

Topaç, şöyle konuştu: “1991 yılından bu yana ülkemizde sermaye piyasalarının gelişimi için çalışan Gedik Yatırım olarak, bugün 30 şehirde 45 şube ve 450’nin üzerinde çalışanıyla faaliyet göstermekteyiz. Sermaye piyasalarının her alanında lider olma vizyonuna emin adımlarla ilerleyen ve geleceğe güvenle bakan lider yatırım kuruluşuyuz. Bugün, “lider” olma vizyonumuza katkı sağlayacağını düşündüğümüz, şirketimizin kuruluş temelleri ile bağdaşan çok önemli bir adım daha atıyoruz.

80 milyonun üzerinde nüfusu ile spor alanında ciddi potansiyel barındıran ülkemizin, daha fazla sporcu yetiştirmesine, belki de daha önemlisi sporu seven bir nesil yetiştirmesine katkı sağlamayı amaçlamaktayız. Sporun önemli bir destekçisi olarak, Kadın ve Erkek Voleybol milli takımlarımızın çok büyük başarılara imza atacaklarına yürekten inanıyorum. Türkiye’de voleybol branşının hem Milli Takımlar hem de kulüpler düzeyinde uluslararası arenada geldiği nokta hepimiz için gerçekten gurur verici. Biz de Gedik Yatırım olarak bu başarının devamı ve sürdürülebilirliği için ülkemizin geleceğine katkı sağlamak istiyoruz. Amacımız ortak başarı. Türkiye’yi bir spor ülkesine dönüştürme yolculuğunda biz de katkıda bulunmaktan mutluluk duymaktayız. Anlaşmanın başta ülkemize olmak üzere sporcularımıza, federasyona ve şirketimize hayırlı olmasını diliyor, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ’a ve ekibine anlaşma sürecindeki net iletişim ve yapıcı tutumları için huzurlarınızda teşekkür ediyor, basın toplantımıza katılarak bizi onurlandıran milli takım oyuncularımızdan Ceren Kestirengöz Kapucu ve Beytullah Hatipoğlu’na da önümüzdeki turnuvada ayrıca başarılar diliyorum.”

Ülkemizi bu sezon yurtdışında Brezilya Ligi’nde temsil eden A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcularından Ceren Kestirengöz Kapucu:

“Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek benim içimde çok büyük bir gurur oldu. Sizlerin de söylediği gibi şimdi Milli Takım zamanı. Gedik Yatırım’a Türk voleyboluna inandıkları ve bu güzel destekleri için çok teşekkür ediyorum. Voleybol ülkemizde birleştirici bir güç oldu ve başarılarımızın artarak devam edeceğine inanıyorum. Umarım çok güzel bir milli takım sezonu olur” dedi.

A Milli Erkek Voleybol Takımı sporcularından Beytullah Hatipoğlu ise:

“Bu güzel günde sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Gedik Yatırım’a da Türk voleybol ailesine yatırım yaptıkları için teşekkür ediyorum. Milli takım olarak güzel bir jenerasyon yakaladık. Umarım biz de bu güçlü sponsorlarımızla birlikte güzel başarılara imza atarız.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından, TVF Başkanı Üstündağ, Türk voleyboluna gösterdikleri destek ve katkılardan dolayı Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Onur Topaç’a teşekkür plaketi, top ve adının yazılı olduğu milli takım forması takdim etti.

Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Onur Topaç da TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a, özel hediye takdim etti.

İlgili Haberler

2017 yılı Şanlıurfa’ya yaramadı

admin

‘Evinin Sultanları Turnuvası’ sona erdi

admin

TVF’nin Yeni Biletleme Partneri Biletinial Oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası