Voleybol Plus

TVF Başkanı Üstündağ ve A Milli Kadın Voleybol Takımı Oyuncuları, Taraftar Eğlence Alanını Ziyaret Etti

İlk kez 4 ülkenin katılımıyla organize edilen ve Ankara’nın da ev sahipliği yaptığı 2019 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nın heyecanı tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve A Milli Kadın Voleybol Takımımızın kaptanı Eda Erdem Dündar ile oyunculardan Zehra Güneş, Hande Baladın, Cansu Özbay ve Aylin Sarıoğlu, ANKAmall AVM’de kurulan taraftar eğlence alanını ziyaret etti.

Düzenlenen etkinlikte TVF Yönetim Kurulu Üyesi ve Organizasyon Komitesi Başkanı A.Nihan Karaçam Salkaya, TVF Genel Sekreteri Nihal İşci, TVF Yönetim Kurulu Üyesi Suat Baylan, TVF Yönetim Kurulu Üyesi ve Disiplin Kurulu Başkanı Yaşar Sezikli de yer aldı.

Voleybol severlerle ile fotoğraf çektiren Filenin Sultanları, TVF Başkanı Üstündağ ile beraber, küçük bir maç yaptı ve alanda yer alan oyunları denedi.

Alanda keyifli anlar geçiren Ankaralı voleybol severler, Bulgaristan – Sırbistan karşılaşmasını da kurulan dev ekrandan izledi.

Turnuvanın resmi maskotu “Ace” de etkinlik alanında büyük ilgi gördü.

Taraftar Eğlence Alanında Neler Var ?

Taraftar eğlence alanında, turnuvanın bilet ve resmi ürün satışlarının yanı sıra tüm spor severler Ankara Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmalara bilet kazanma şansı yakalıyor. Voleybol severler canlı maç yayınları sayesinde, EuroVolley maçlarını takip edebiliyor. Ayrıca maçları takip etmekle yetinmeyenler ‘3 x 3 Ödüllü Voleybol Turnuvası’na katılıp hünerlerini de sergileyebiliyorlar. Eğlenceli oyunların oynanabileceği alanda, aktivitelere DJ performansları eşlik ediyor.

İlgili Haberler

Neslihan Demir Güler: Hazırlık için en az 3-4 hafta gerekli

admin

Yaşlılar için Oturarak Voleybol Ligi geliyor

admin

Cansu Özbay: Bu yaşımda burada olabildiğim için çok mutluyum

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası