Voleybol Plus

Türkiye’nin Dream Team’i !

Eczacıbaşı Bayan Voleybol Takımı’nın iki yıldızı Boskovic ve Maja, bu sezonki kadrolarına ‘Rüya Takım’ yakıştırması yapıldığını ve bunun kendilerini mutlu ettiğini söylerken, “Takımdaki herkes aynı şeyleri istiyor ve aynı hedeflere kilitlendi” ifadelerini kullandılar.

Bu sezonki hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Eczacıbaşı Bayan Voleybol Takımı’nın iki yıldızı Tijana Boskovic ve Maja Ognjenovic, MİLLİYET’e konuştu.

Türkiye’nin dünyanın en iyi ligi olduğu görüşünde birleşen Sırp yıldızlar, “Türkiye gerçekten çok iyi bir lig. Bunu herkes biliyor ve burada oynamak istiyor” ifadelerini kullandılar. Eczacıbaşı’nın gelmek istediği tek kulüp olduğunun altını çizen Maja, “Kulübümün dünyanın en iyilerinden biri olduğunun farkındayım. Çok önemli oyuncuları bünyesinde barındıran bir kulüp. En iyi tercihi yaptığımın farkındayım” dedi.

Bu sezon kendilerine ‘Dream Team’ yakıştırması yapıldığını ve buna çok mutlu olduklarını vurgulayan Maja ile Boskovic, “Koyduğumuz tüm hedeflere ulaşmak için büyük bir şansa sahibiz. Ancak bilirsiniz ki sporda işler her zaman istediğiniz gibi gitmeyebilir. Rakiplerimiz de en az bizler kadar güçlüler. Bu yüzden en iyisi için daha fazla çalışmalıyız” diye konuştular.

Sırplar birleşti

Genç bir oyuncu olduğunun altını çizen Boskovic, “Özellikle beni gibi genç bir pasör çaprazı için Maya gibi üst düzey bir pasörle oynamak büyük bir avantaj” diyerek takım arkadaşını överken, Maja ise “İki Sırp’ın birlikte olmasının neden iyi bir şey olduğunu sezon sonunda göreceksiniz” dedi.

‘Olimpiyatlar çok iyiydi’

Sırbistan formasıyla Rio Olimpiyatları’nda gümüş madalya kazanan Boskovic ve Maja rüya gibi bir yazı geride bıraktıklarının altını çizdiler. Tarihlerinde ilk kez kürsünün ikinci basamağına çıktıklarını vurgulayan yıldız voleybolcular, “Güçlü bir takım olduğumuzu ve herkesi yenebileceğimizi biliyorduk. Sırp kadın voleybolunun bizce en iyi senesiydi” ifadelerini kullandılar.

İlgili Haberler

Giovanni Guidetti, 26. galibiyetine imza attı !

admin

Akif Üstündağ: 10 yıldır yapılan her projenin içindeyim

admin

Halkbank zorlansa da kazandı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası