Voleybol Plus

‘Türk Voleybolu’ Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde oylarınızı bekliyor

Milliyet’in Türk sporunun klasikleri arasına giren dev organizasyonu Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri oylaması başladı.

1954 yılından beri okuyucularının oylarıyla yılın sporcusunu seçen Milliyet, bu görkemli geleneği yine büyük bir heyecanla devam ettirmenin gururunu ve onurunu taşıyor.

67.si düzenlenecek bu yılki oylamada; “Gillette Venus Yılın Kadın Sporcusu” kategorisinde A Milli Kadın Voleybol Takımı kaptanı Eda Erdem Dündar ve A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Meryem Boz, “Yılın Takımı” kategorisinde Avrupa şampiyonu 19 Yaş Altı Kadın Voleybol Milli Takımı, Tokyo Olimpiyatları’nda mücadele etme hakkı kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımı ve FIVB Kulüpler Dünya Şampiyonası’nı ”Kupayı en çok kazanan takım” olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na girmeyi başaran VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, “Yılın Antrenörü” kategorisinde ise A Milli Kadın Voleybol Takımı ve VakıfBank Kadın Voleybol Takımı başantrenörü Giovanni Guidetti aday olarak gösteriliyor.

Anketin geleneğine göre oy kullanmada sınır olmayacak. Katılımcılar, kendi adlarına diledikleri kadar kupon doldurabilecekleri gibi; yilinsporcusu.milliyet.com.tr adresinden de zirvede görmek istedikleri adayları seçebilecekler. Kuponlara sadece Büyük Jüri’nin belirlediği isimler yazılabilecek ve tüm katılımcılar her gün oy kullanabilecekler.

Oylama, 30 Mayıs 2021 tarihinde sona erecek.

İlgili Haberler

Fenerbahçe’de şube Beyazıt&Dinçay’a emanet

admin

Hakkı Çapkınoğlu: Burada şampiyonluklar yaşamak istiyorum

admin

Fenerbahçe Opet’te vaka sayısı 5’e yükseldi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası