Voleybol Plus

Özge Kırdar: Huzurun olduğu yerde başarı kaçınılmaz

Bursa Büyükşehir Belediyespor’un adeta beyni olan ve hücumlara yön veren ismi olan Özge Kırdar bu süre içerisinde tüm takım oyuncularını, hücumcularını tanıma imkanı buldu.

Tecrübeli oyuncu Özge, bu sezon takım olarak hedeflerinin üst grupta yer almak ve Challenge Cup’ı Bursa’ya getirmek olduğunu söyledi. Özge Kırdar, “İki aydır Bursa’dayım. Takımımızda iletişim çok iyi. İki aylık süre içerisinde tüm arkadaşlarımı yakından tanıma fırsatı buldum. Takımda arkadaşlık, Güver çok iyi durumda. Herkes birbirine yardımcı olabilmek için çırpınıyor. Bu bir takım için ön önemli özellik” diyerek şunları söyledi:

‘HEDEFİMİZ İLK 5’

“Kulüp olarak bu sezon yeni takımız. Ancak müthiş bir hazırlık dönemi geçirdik. Sezon başındaki hedefimiz ilk beş içerisinde yer alarak kulübümüzü Avrupa Kupaları’nda temsil etmek. Ancak biz takım olarak dünyanın en iyi voleybolcularının yer aldığı ligimizde dördüncülüğü, hatta üçüncülüğü kovalamak istiyoruz. Bunun içinde önemli adımlar attık.”

‘KOLEKSİYONUMDA CHALLENGE CUP YOK’

“Bugüne kadar kulüpler ve milli takımlardaki kariyerimde birçok kupayı kaldırma mutluluğunu yaşadım. Lig, kupa, Avrupa, hatta Dünya Kulüpler Şampiyonalarında yer alıp en iyi pasör ve servis atan oyuncular seçildim. Benim kariyerimde tek eksikliği olan Challange Cup. Bu kupayı ikinci kez Bursa’ya getirmek için ben arkadaşlarım inançlıyız.”

‘BAŞARI HUZURLA GELİR’

Huzurlu olmazsan, mutlu olamazsın. Kulüpte herkes bize huzur sağlıyor. Başkanımız, yönetim kurulumuz, menajerimiz her kes bizim sorunlarımızı çözebilmek için seferber oluyor. Tabi ki huzurun olduğu yerde başarı da kaçınılmazdır. Yeni takımız. Onun dez avantajlarını biliyoruz. Bunun için de çok iyi hazırlık dönemi yaşadık.”

‘BURSA BANA YABANCI DEĞİL’

“Tam üç yıllık yurt dışında forma giydikten sonra ülkeme dönmek istedim. Bursa Büyükşehir Belediyespor’un teklifi oldu. Düşünmeden kabul ettim. Bursa bana yabancı olan bir kent değil. 2 teyzem burada yaşıyor. Annem, babam Kütahya’da yaşıyor. Ablam ise İstanbul’da yaşıyor. Yani ben onların tam ortasındayım. Ailemi, ablamı özlediğimde arabama binip gidip onlarla görüşüp geri dönebiliyorum. Bursa benim için çok güzel oldu.”

Kaynak: Hürriyet Bursa

İlgili Haberler

Barbolini: Ankara’ya kazanamak için gidiyoruz

admin

Eczacıbaşı VitrA, Yeşilyurt’u konuk ediyor

admin

THY filede de uçuyor!

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası