Voleybol Plus

Muhammet Görken Turnuvası sona erdi

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı’nın ev sahipliğinde; Türk voleyboluna oyuncu, antrenör ve yönetici olarak büyük hizmetler etmiş, MSA hastalığıyla mücadele veren Muhammet Görken adına düzenlenen turnuva sona erdi.

Galatasaray Taç Spor Tesisleri’nde bugün oynanan müsabakaları, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Mustafa Alpaslan, Erkek Milli Takımlar Koordinatörü Semih Oktay da tribünden izledi.

Turnuvanın ikinci gününde alınan sonuçlar ve oluşan sıralama şu şekilde:

Nilüfer Bld. – Bolu Bld.: 3-0 (25-19, 25-21, 25-20)

VakıfBank – Galatasaray HDI Sigorta: 1-3 (18-25, 28-26, 19-25, 16-25)

1.Galatasaray HDI Sigorta – 6 puan

2.VakıfBank – 3 puan

3.Nilüfer Bld. – 3 puan

4.Bolu Bld. – 0 puan

Nilüfer Belediye-Bolu Belediye karşılaşmasının ardından yapılan törende TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Türk voleyboluna katkılarından dolayı Muhammet Görken’e teşekkür plaketi ve çiçek takdim etti.

Törende, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Mustafa Alpaslan; bu anlamlı turnuvaya katılım gösteren takımlarının kaptanlarına da çiçek takdim etti.Tören, çekilen toplu hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

İlgili Haberler

‘Bir hayal inşa edin, sonra da o hayal sizi inşa etsin’

admin

Avrupa şampiyonu Beykent Üniversitesi

admin

Selçuk Keskin: Büyük bir adım attık

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası