Voleybol Plus

Hande Gibi Smaçlayanlar belli oldu

Red Bull tarafından Türk voleybolunun son dönemde yetiştirdiği en büyük yıldızlardan biri olan Hande Baladın için hazırlanan ‘Hande Gibi Smaçla’ oyununda kazanan belli oldu. İlk kez bir Türk voleybolcu için hazırlanan Hande Gibi Smaçla oyunu, yedi hafta boyunca 21 bin 807 kişi tarafından oynandı. 5,177,802 puanla en yüksek skora ulaşan Songül Ersoy, yarışmanın kazananı oldu. Ersoy, Red Bull sporcusu Hande Baladın’la tanışma ve özel alanda maç izleme şansına sahip olacak.

Red Bull tarafından Türk voleybolunun son dönemde yetiştirdiği en büyük yıldızlardan biri olan Hande Baladın için hazırlanan ‘Hande Gibi Smaçla’ oyununda kazanan belli oldu. Oyunu oynayanlar, yedi hafta boyunca ‘smaç, servis ve manşet’ aşamalarını tamamladıktan sonra elde ettikleri skoru kaydetti. İlk kez bir Türk voleybolcu için hazırlanan Hande Gibi Smaçla oyunu, yedi hafta boyunca 21 bin 807 kişi tarafından oynandı.

Her hafta puan tablosunda en yüksek skoru elde eden üç kişi, Red Bull Shop’tan hediyeler kazandı. Yedi haftanın sonunda 5,177,802 puanla en yüksek skora ulaşan Songül Ersoy, yarışmanın kazananı oldu. Ersoy, Red Bull sporcusu Hande Baladın’la tanışma ve özel alanda maç izleme şansına sahip olacak.

İlgili Haberler

Arkas deplasmanda zor kaybediyor

admin

Olympiakos, Hidalgo’nun peşinde

admin

Hande Baladın’a Taciz Mesajı şoku

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası