Voleybol Plus

Hande Gibi Smaçla oyununun kazananı Hande Baladın’la buluştu

Türk voleybolunun son dönemde yetiştirdiği en büyük yıldızlardan biri olan Red Bull sporcusu Hande Baladın’ın ‘Hande Gibi Smaçla’ oyununun kazananı ödüllerine kavuştu. İlk kez bir Türk voleybolcu için hazırlanan Hande Gibi Smaçla oyunu, yedi hafta boyunca 21 bin 807 kişi tarafından oynanırken, 5,177,802 puanla en yüksek skora ulaşan Songül Ersoy yarışmanın kazananı oldu. Ersoy, Sultanlar Ligi’n oynanan Eczacıbaşı-VakıfBank karşılaşmasını özel alandan izleme şansına sahip olurken, maçın ardından Red Bull sporcusu Hande Baladın’la da tanıştı.

Üç etapta da başarı gerekiyor

Yedi haftalık yarışma sona erdi ama ‘Hande Gibi Smaçla’ oyunu hem bilgisayar hem de mobil cihazlar üzerinden oynanabiliyor. Smaç, manşet ve servis etaplarında oluşan oyunda yüksek puana ulaşabilmek için üç bölümde de başarılı olmak gerekiyor. Red Bull tarafından hazırlanan ‘Hande Gibi Smaçla’ oyunu, www.redbull.com/handegibismacla adresinden oynanabiliyor.

İlgili Haberler

Koç Spor Fest bayanlarda şampiyonluk maçı: Aydın Üni.-Bahçeşehir Üni.

admin

Taner Atik’in hedefi A Milli Erkek Takımı’nı olimpiyatlara götürmek

admin

Hernandez’in Atatürk sevgisi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası