Voleybol Plus

Dresdner takvimi yayımlandı

2020 yılının gelmesine sayılı günler kaldı… Takvimler de şekillenmeye başladı. Almanya’nın Dresdner takımı yine o özel takvimini çıkardı.

Almanya Bayanlar Voleybol Ligi ekiplerinden Dredsner’in 2020 yılı için hazırladığı takvim yayınlandı. Bundesliga ekibinin yıldız oyuncuları yine birbirinden özel pozlara imza attı.

Almanya voleybolunun 1 numaralı kulübü olan Dresdner, sahalardaki başarısını objektiflere de yansıttı. Her yıl çıkardığı takvimlerle ünlenen Alman ekibi, voleybolcularına cüretkar pozlar verdirip takvim satışından büyük kar elde ediyor.

Takvim, bir gelenek halini aldı. Her yıl Dresdner’li voleybolcular, objektiflerin karşısına geçip verdikleri pozlarla takvim kapaklarını süslüyorlar. 22 yıldır süren ritüel için Dresdner’li sporcular, birbirinden özel pozlar verdiler.

‘Sıçrama’ başlıklı takvim için voleybolcular, kamera karşısına geçmeden Wyndham Garden’daki sağlıklı yaşam alanında birkaç kez ıslatıldılar. Fotoğrafçı Amelie Jehmlich ve yardımcıları Dresdner’li kızları üzerine bir sürü su kovası döktü.

Oyunculara isabet eden ve kamerayı tetikleyen su arasındaki mükemmel an, yakalanmaya çalışlıldı. Eğlenceli anların yaşandığı çekimin sonunda başarılı bir iş çıktı.

Ocak / January: Milica Kubura

Şubat / February: Piia Korhonen

Mart / March: Kadie Rolfzen

Nisan / April: Nikola Radosova

Mayıs / May: Mareen von Römer

Haziran / June: Lucija Mlinar

Temmuz / July: Ivana Mrdak

Ağustos / August: Camilla Weitzel

Eylül / September: Laura de Zwart

Ekim / October: Lena Stigrot

Kasım / November: Lenka Dürr

Aralık / December: Emma Cyris

İşte Alman ekibinin 2020 takviminden görüntüler:

İlgili Haberler

Brezilya 15 oyuncuyla Japonya’da:

admin

Rusya, 12 kişilik Rio kadrosunu açıkladı

admin

Volero Zurich Süper Kupa Şampiyonu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası