Voleybol Plus

Derbi maçı değil, Boskovic karşılaması

Voleybol hayatını Eczacıbaşı’da sürdüren Sırp oyuncu Tijana Boskovic ülkesinde büyük bir sürprizle karşılaştı, ortaya çıkan görüntüler Kızılyıldız-Partizan derbisini aratmadı.

Eczacıbaşı’nın Sırp voleybolcusu Tijana Boskovic ülkesinde büyük bir sürprizle karşılaştı. Memleketi Bileca’da çok amaçlı bir spor tesisi inşa edildi ve tesise kendisinin ismi verildi.

Tesis ona sürpriz oldu

Bir etkinlik için bölgeye geldiğini bilen ancak tesisle ilgili detaylardan ve isminin verildiğinden habersiz olan Boskovic bir anda büyük bir sürprizle karşılaştı. Basketbol, voleybol dahil bir çok branşın yapılmasına imkan tanıyan spor tesisinde yüzlerce kişi kendisini meşaleler yakarak karşıladı.

Dünyanın en iyilerinden

Sırbistan Kadın Voleybol Takımı’nın yıldızı ve dünyanın en iyi voleybolcularından olan Boskovic için yapımı tamamlanan tesis, yayın kuruluşu Mozzart Sport’un yerel idareyle ortak girişimi sonucunda inşa edildi.

Karşılamada ortaya çıkan görüntüler Kızılyıldız-Partizan derbisini andırırken, sadece genç voleybolcu için yapılan bir karşılama olması yankı yarattı.

İlgili Haberler

Fenerbahçe’de formalar satışa çıkıyor

admin

Eczacıbaşı VitrA’dan, Merve Dalbeler’e teşekkür

admin

Yüksekova’da turnuva yapıldı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası