Voleybol Plus

Atilla Gökçe: Plajlardan salonlara voleybol çılgınlığı

Milliyet Gazetesi’nin duayen yazarlarından Atilla Gökçe bugünkü köşe yazısında voleybola yer verdi:

Bizim Cengiz Tokgöz’ün ortalardan kayboluşuyla uyanmalıydım. Ragıp Tekin’in de izlediğini hesaplamalıydım. Neyse, geç de olsa fark ettim ki, Türkiye’de inanılmaz bir voleybol çılgınlığı yaşanıyor.

Kadın – erkek milli takımlarımızdan, mini mini çocuklara, ya gruplarından plaj profesyonellerine kadar hemen her yerde etkinlik var.

Fuar İzmir’de örneğin “Festival Voleybol” haftalardır bitmeyen bir eğlenceye dönüşmüş durumda. Altyapılar Tükiye Şampiyonası’nda 4 kategoride 370 takım ve 4500 sporcu mücadele ediyor. Kim şampiyon olacak? Kimin umurunda ailelerle, arkadaşlarla coşkuyla, neşeyle oynayıp eğleniyorlar işte. Bundan büyük mutluluk olur mu ?

Bayan Voleybol Milli Takımımız, 24-26 Haziran’da Ankara’da Grand Prix üçüncü etabında salona çıkıyor. Aynı tarihlerde erkekler de Mısır Kahire’de Dünya Ligi ikinci grupta mücadele edecekler. Plaj voleybolunda ise Sinop’tan Çeşme’ye Hopa’dan Mersin’e Didim’den Bursa’ya kadar sürecek 40 bin lira ödüllü büyük mücadele yeni kral ve kraliçeler çıkaracak.

Özetle, bu yazın tadı, voleybolla çıkacak. Başkan Özkan Mutlugil ve tüm voleybol camiasını içtenlikle kutluyorum.

İlgili Haberler

Çin

admin

Şansal Büyüka: Voleybolun hakkını verelim

admin

2017 World Grand Champions Cup

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası