Ana Sayfa / Genel Haber / Erhan Dünge’den salonlara muhteşem dönüş !
erhan dönge (1)

Erhan Dünge’den salonlara muhteşem dönüş !

Profesyonel kariyerine nokta koyan milli voleybolcu Erhan Dünge salonlara antrenör olarak döndü. Arkas forması ile şampiyonluk yaşadığı İzmire taşınan yıldız oyuncu artık tecrübesini gençler ile paylaşıyor.

Erhan Dünge Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Spor Okulları ve Beta Spor Kulübünde alt yapı antrenörü olarak voleybola hizmet vermeye başladı.

Aynı zamanda Bade adında bir kızı olan eski milli voleybolcu İzmirli gençler ile kısa sürede elde ettiği başarılı sonuçlar ile yeni kariyerine hızlı bir giriş yaptı

Hedeflerini sorduğumuz da geçmişte yerli ve yabancı birçok önemli antrenör ile çalıştığını belirten Dünge ” A takımlar düzeyindeki oyunculardan beklentileri ve sahip olmaları gereken nitelikleri biliyorum. İleride ay yıldızlı formayı giyebilecek yetekli oyuncular bulmak ve çalıştırmak herkes gibi benimde hayalim ama ilk önceliğim bilinçli ve ahlaklı sporcular yetiştirebilmek” diyor.

Geçmiste 84 kez A milli takım formasını giyen Erha Dünge Fenerbahçe, Erdemir , Ziraat Bankası, Galatasaray, İBB, Arkas ve Beşiktaş kulüplerinde oynadı.

Bir kez İBB, bir kez de Arkas ile Lig şampiyonluğu a milli takım forması ile Avrupa Ligi üçüncülüğü yaşayan Dünge’ye bizde yeni kariyerinde başarılar diliyoruz.

 

paykasa

Hakkında Murat Mert Yücekök

Dikkatinizi Çekebilir

panorama

Haftanın Panoraması

Efeler Ligi’nde 9. hafta sona ererken Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde ise 8. hafta geride kaldı. …