Ana Sayfa / Avrupa Kupaları / Kasım ayında Avrupa Kupaları’nda görev yapacak hakemler
voleybol haber

Kasım ayında Avrupa Kupaları’nda görev yapacak hakemler

Kasım ayı içinde Avrupa Kupalarında görev yapacak hakemlerimiz belli oldu. 2019 CEV Şampiyonlar Ligi grup kuraları 2 Kasım Cuma günü çekileceği için Şampiyonlar Ligi’nde görev yapan Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Erdal Akıncı, Doç Dr. Nurper Özbar ve Ozan Çağı Sarıkaya’nın görevleri ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

Kasım ayı içinde Avrupa Kupalarında görev yapacak hakemlerimiz belli oldu.

CEV, 2019 CEV Cup, 2019 CEV Challenge Cup maçlarında Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Erol Akbulut, Tuncay Kandemir, Ramazan Çevik, Yavuz Akdemir, İsmail Yıldırım, Hatice Özmen Yıldız, Deniz Demir Güvenç, Meryem Tekol Pelenk, Bülent Bozkurt, Sadettin Deneri, Burhan İlhan, Ebru Kaya’ya görev verdi.

2019 CEV Şampiyonlar Ligi grup kuraları 2 Kasım Cuma günü çekileceği için Şampiyonlar Ligi’nde görev yapan Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Erdal Akıncı, Doç Dr. Nurper Özbar ve Ozan Çağı Sarıkaya’nın görevleri ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

Tüm Uluslararası Voleybol Hakemlerimize başarılar dileriz.

Kadınlar ve Erkekler’de CEV Cup ve CEV Challenge Cup’ta görevlendirilen hakemlerimiz ve görev yapacakalr maçlar şöyle:

2019 Erkekler CEV Challenge Cup Eleme Turu 1. Maçlar
6-8 Kasım 2018
Tricolorul LMV PLOIESTI (Romanya)-Levski Sofya (Bulgaristan) Başhakem: Erol Akbulut

2019 Kadınlar CEV Challenge Cup Eleme Turu 1. Maçlar
6-8 Kasım 2018
Olympiacos Pire (Yunanistan)-Chev Diekkirch (Lüksemburg) Başhakem: Tuncay Kandemir

2019 Erkekler CEV Challenge Cup Eleme Turu 2. Maçlar
13-15 Kasım 2018
Levski Sofya (Bulgaristan)-Tricolorul LMV PLOIESTI (Romanya) Başhakem: Ramazan Çevik
VC Fentange (Lüksemburg)-SC Portugal Lizbon (Portekiz) Başhakem: Yavuz Akdemir

2019 Kadınlar CEV Challenge Cup Eleme Turu 2. Maçlar
13-15 Kasım 2018
Chev Diekkirch (Lüksemburg)-Olympiacos Pire (Yunanistan) Başhakem: İsmail Yıldırım

2019 Kadınlar CEV Challenge Cup 16’lı Final Etabı 1. Maçlar
27–29 Kasım 2018
Prinz Brunnenbau Volleys Perg (Avusturya)-Vero Volley Monza (İtalya) Yardımcı Hakem: Hatice Özmen Yıldız
Beroe Stara Zagora (Bulgaristan)-Aris Selanik (Yunanistan) Başhakem: Deniz Demir Güvenç
Eleme Turu 507/508 numaralı maçın galibi-Volero LE CANNET ( İsviçre) Yardımcı Hakem: Meryem Tekol Pelenk
ZOK Gacko (Bosna Hersek)-Hapoel Kfar Saba Yardımcı Hakem: Bülent Bozkurt

2019 Erkekler CEV Cup 16’lı Final Etabı 1. Maçlar
27-29 Kasım 2018
Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING (Almanya)-Şampiyonlar Ligi 3. Round 001-002 maçlarının kaybedeni Başhakem: Sadettin Deneri
Barkom-Kazhany LVIV/LAUSANNE UC Galibi-TRENTINO Diatec (İtalya) Başhakem: Burhan İlhan
Arcada GALATI (Romanya)-Şampiyonlar Ligi 3. Round 001-002 maçlarının kaybedeni Yardımcı Hakem: İsmail Yıldırım

2019 Kadınlar CEV Cup 16’lı Final Etabı 1. Maçlar
27-29 Kasım 2018
Levski Sofya (Bulgaristan)-VK Prostejov (Çekya) Yardımcı Hakem: Cevril Ebru Kaya

paykasa

Hakkında Murat Yücekök

Dikkatinizi Çekebilir

beşiktaş

Kartal avantajı kolay kaptı

Ülkemizi 2019 CEV Challenge Kupası bayanlar kategorisinde temsil eden Beşiktaş, ilk tur ilk maçında bugün …