Ana Sayfa / Efeler Ligi / Arkas, milli takıma çıkarma yaptı
arkas

Arkas, milli takıma çıkarma yaptı

A Erkek Milli Takım’ın aday kadrosu açıklanırken Arkas Spor’dan 7 oyuncu ay-yıldızlı formaya davet edildi. 20 Mayıs-14 Haziran tarihlerinde CEV Golden European League (Altın Avrupa Ligi) ve 20 Haziran-2 Temmuz tarihlerinde İspanya’da düzenlenecek Akdeniz Oyunları’na katılacak milli takım aday kadrosunda Arkas Spor’dan Muzaffer Yönet, Adis Lagumdzija, Burak Mert, Gökhan Gökgöz, Yiğit Gülmezoğlu, Mert Matic ve Mustafa Koç yer alacak. 7 oyuncularının Milli Takım’a davet edilmesi mavi-beyazlı kulübün altyapıya verdiği önemi bir kez daha gözler önüne serdi.

Milli Takımlar’a her kategoride oyuncu kazandırdıklarını belirten Arkas Spor Basın Sözcüsü Uğur Özden, “Altyapı ve spor okullarımızda voleybola ilk adımı atan sporcuların aldıkları doğru eğitimler sonrası milli takım kadrolarında yer alması bizlerin ne kadar doğru işler yaptığını gösteriyor. 7 oyuncumuzun A Erkek Milli Takım kadrosunda bulunarak ay-yıldızlı formayı giyecek olması bizleri hem mutlu ediyor hem de gururlandırıyor” dedi.

paykasa

Hakkında Murat Yücekök

Dikkatinizi Çekebilir

maliye piyango

Maliye’den İBB baskını

Voleybol Efeler Ligi’nde Maliye Piyango, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’u 3-0 mağlup etti. MALİYE PİYANGO-İSTANBUL BBSK: 3-0 …