Ana Sayfa / Efeler Ligi / Arkas, milli takıma çıkarma yaptı
arkas

Arkas, milli takıma çıkarma yaptı

A Erkek Milli Takım’ın aday kadrosu açıklanırken Arkas Spor’dan 7 oyuncu ay-yıldızlı formaya davet edildi. 20 Mayıs-14 Haziran tarihlerinde CEV Golden European League (Altın Avrupa Ligi) ve 20 Haziran-2 Temmuz tarihlerinde İspanya’da düzenlenecek Akdeniz Oyunları’na katılacak milli takım aday kadrosunda Arkas Spor’dan Muzaffer Yönet, Adis Lagumdzija, Burak Mert, Gökhan Gökgöz, Yiğit Gülmezoğlu, Mert Matic ve Mustafa Koç yer alacak. 7 oyuncularının Milli Takım’a davet edilmesi mavi-beyazlı kulübün altyapıya verdiği önemi bir kez daha gözler önüne serdi.

Milli Takımlar’a her kategoride oyuncu kazandırdıklarını belirten Arkas Spor Basın Sözcüsü Uğur Özden, “Altyapı ve spor okullarımızda voleybola ilk adımı atan sporcuların aldıkları doğru eğitimler sonrası milli takım kadrolarında yer alması bizlerin ne kadar doğru işler yaptığını gösteriyor. 7 oyuncumuzun A Erkek Milli Takım kadrosunda bulunarak ay-yıldızlı formayı giyecek olması bizleri hem mutlu ediyor hem de gururlandırıyor” dedi.

paykasa

Hakkında Murat Yücekök

Dikkatinizi Çekebilir

Mehmet-Akif-Üstündağ

Akif Üstündağ: Voleybol camiasına yakışır bir şekilde 60. yılı kutlamak istiyoruz

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, federasyonun 60. yılını camiaya yakışır şekilde kutlamak istediklerini …