Ana Sayfa / manşet / Gözde Kırdar, yaz sezonunu ve jübile kararını anlattı
Gözde Kırdar Bracceschi

Gözde Kırdar, yaz sezonunu ve jübile kararını anlattı

Sports Tv’de 5.Set programına bağlanan Gözde Kırdar şampiyona hakkındaki görüşlerinden ve milli takımı bırakma kararından bahsetti.

“Giovanni defansa yönelik bir antrenör,Rusya maçına 10 gün önceden hazırlanmaya başlamıştık ve bunun faydalarını gördük. İnişli çıkışlı maçlar oynadık turnuva boyunca ve ilk altının çok değişmesinin artıları,eksikleri oldu.Ama Giovanni’nin tüm oyuncularından verim aldığını düşünüyorum. Sonunda gülerek,madalya alarak tamamladık. Benim için çok güzel bir turnuvaydı. Son üç maç özellikle kendimi çok iyi hissederek oynadım.

Aslında iki sene önce Olimpiyat Elemeleri’nden sonra Milli Takımı bırakmıştım ama Kurtaran Abi(Mumcu) ve Giovanni beni ikna etti. Bu turnuva sonrası da onlara teşekkür ettim çünkü o dönem iyi oynayamamıştım ve buruk bir veda olmuştu. Aileme sözüm vardı, madalyayla bitirip böyle güzel bir sona ulaşmak beni çok mutlu etti. Voleybolu en üst seviyede bırakmak ve herkes tarafından güzel hatırlanmak istiyorum. Bu yüzden de bu kararın en doğrusu olduğunu düşünüyorum. Sezon sonunda da voleybol kariyerimi sonlandıracağım umarım Vakıfbankla da kupaları toplarız.”

paykasa

Hakkında Aslı İleri

Dikkatinizi Çekebilir

türkiye u17 bayan

U17 Kız Millilerden Arnavutluk’a set yok

17 Yaş Altı Kız Milli Takımı, Balkan Şampiyonası’ndaki ikinci maçında Arnavutluk’u 3-0 yendi. Kosova’nın Yakova …