Ana Sayfa / Genel Haber / PTT, TVF’nin resmi kargo tedarikçisi oldu
ptt-tvf

PTT, TVF’nin resmi kargo tedarikçisi oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) arasında iş birliği anlaşması imzalandı.

Sirkeci’de bulunan Büyük Postane’de gerçekleştirilen imza törenine, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile PTT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik’in yanı sıra A Milli Kadın ve Erkek Voleybol Takımı’nın kaptanları ve oyuncuları katıldı.

Yapılan anlaşma kapsamında TVF’nin organizasyonlarında, katılım sağlanacak etkinliklerde, resmi ve hazırlık maçlarında, PTT Kargo, resmi kargo tedarikçisi unvanı ile yer alacak.

Başkan Üstündağ, tarihi binada önemli bir anlaşmaya imza attıklarına dikkati çekerek, şu ifadeleri kullandı:

“108 yıllık bu tarihi binada voleybolumuz için önemli bir anlaşma imzalıyoruz. TVF ve PTT arasındaki yeni iş birliği, bugün burada atılan imzalarla başlayacak. Başarıya giden yolda, sponsorların destekleri her zaman çok büyük bir güç kaynağıdır. PTT ile yaptığımız anlaşma da federasyonumuz için önemlidir. Ülkemizin voleybolda çok daha iyi yerlere gelmesi için birlikte çalışacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Voleybolu daha yukarılara taşıma hedefimize katkı sağlayan tüm sponsorlarımıza ve PTT’ye bir kez daha teşekkür ediyoruz. İki önemli markanın bir araya geldiği bu anlaşmanın, karşılıklı memnuniyetlerle sonraki yıllarda da devam etmesi ortak arzumuz.”

Bozgeyik, sponsorluk anlaşmasının her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ederek, “İki asra yakın tecrübesiyle Türkiye’nin yüz akı kuruluşlarından PTT ile ülkemizde ilk adımları Cumhuriyetten önce atılmış voleybolu bugün başarıyla yöneten köklü kurumumuz TVF arasında yaptığımız sponsorluk anlaşması Türk sporuna hayırlı olsun. TVF ile imzaladığımız anlaşma sonucunda federasyonun resmi kargo tedarikçisi oluyoruz. Daha önce voleybolda büyük başarılara imza atan Türk voleybolunun gelecekte, Avrupa, dünya ve olimpiyat şampiyonluklarını elde edileceğine inanıyoruz” diye konuştu.

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın kaptanı Eda Erdem Dündar, sponsorluk anlaşmasını değerlendirerek, “Anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum. Dün itibariyle Avrupa Şampiyonası için kampa başladık. Önümüzdeki Avrupa Şampiyonası’nda umut ediyorum ki PTT bize uğur getirir ve başarı ile döneriz” yorumunu yaptı.

A Milli Erkek Voleybol Takımı’nın kaptanı Arslan Ekşi ise “Bu şekilde anlamlı sponsorluk anlaşmaları olunca biz de mutlu oluyoruz. Önümüzdeki Avrupa Şampiyonası’nda alınan sonuçlarla sizleri mutlu etmek istiyoruz” değerledirmesinde bulundu.

İmza törenin ardından Kenan Bozgeyik, milli takım oyuncularına ve TVF Başkanı Üstündağ’a kendileri için hazırlanmış kişisel pullarını hediye ederken, başkan Üstündağ, Bozgeyik’e plaket takdim etti.

Organizasyon, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

paykasa

Hakkında Murat Yücekök

Dikkatinizi Çekebilir

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

Beykent Üniversitesi finalde

Portekiz’in Coimbra şehrinde düzenlenen 2018 Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden İstanbul Beykent Üniversitesi Erkek …