14 Aralık 2017, Perşembe
Ana Sayfa / Plaj Voleybolu / Pro Beach Tour ana tablo maçlarında 1. gün sona erdi
plaj

Pro Beach Tour ana tablo maçlarında 1. gün sona erdi

TVF Pro Beach Tour Samsun Etabı, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Anakent ev sahipliğinde, Samsun dolgu alanına yeni yapılan plaj voleybolu merkezinde başladı. Ana tablo maçları, bugün (5 Ağustos Cumartesi), saat 13.30’da başlayacak.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından Samsun Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile düzenlenen Pro Beach Tour Samsun etabı 6 Ağustos 2017 Pazar günü sona erecek.

Haber AKS TV’nin 6 Ağustos Pazar günü naklen vereceği final maçlarından; erkekler 16.30’da, bayanlar 17.30’da oynanacak. TVF Pro Beach Tour Samsun Etabı’nda derece alacak sporculara toplam 32.000 TL para ödülü dağıtılacak.

Samsun Etabı ve diğer Pro Beach Tour Etapları ile ilgili ayrıntılı bilgiye; “Samsun Etabı ve diğer Pro Beach Tour Etapları ile ilgili ayrıntılı bilgiye; “plaj.tvf.org.tr” web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

4 Ağustos 2017 Cuma günü oynanan ana tablo maçları sonuçları şöyle:

ERKEKLER

Birinci Takım İkinci Takım Skor

Hasan Hüseyin Mermer-Ali Osman Nurettin Samsun 15 Temmuz 1 (Oğuzhan Selim Yardım-Kerem Özel) 2-0 (21-5/21-9)
Mücahit Altınöz–Aykın Başkan Metin Baran Taşkıran-Hamdi Erkan 2-0 (21-12/21-15)
Samsun Lojistik (Selçuk Şekerci-Kemal Şah) Nihat Can Birdal-Aykut Çakır 2-0 (21-6/21-8)
Hasan Hüseyin Yıldırım-Mustafa Susam Orduspor (Güngör Yüce-Kemal Can Sunay) 2-0 (21-9/21-5)
Sefa Urlu-Ali Berke Sağır Abdurrahman Ertuğral-Saeid Siami 2-0 (21-9/21-10)
Emirhan Ulutaş-Mecit Eryılmaz Haşım Bacızade-Hamza Erkan 2-0 (22-20/21-19)
Hakan Göğtepe-Volkan Göğtepe Ersan Keyvan-Fatih Acun 2-0 (21-17/21-10)
Terzioğlu Seramik (Deniz Dağıstanlı-Fikri Berber) Furkan Gözüküçük-Berat Ezel Kölebay 2-0 (21-6/21-10)
Hasan Hüseyin Mermer-Ali Osman Nurettin Metin Baran Taşkıran-Hamdi Erkan 2-0 (21-11/21-9)
Mücahit Altınöz–Aykın Başkan Samsun 15 Temmuz 1 (Oğuzhan Selim Yardım-Kerem Özel) 2-0 (21-10/21-12)
Samsun Lojistik (Selçuk Şekerci-Kemal Şah) Orduspor (Güngör Yüce-Kemal Can Sunay) 2-0 (21-7/21-11)
Hasan Hüseyin Yıldırım-Mustafa Susam Nihat Can Birdal-Aykut Çakır 2-0 (21-9/21-9)
Hakan Göğtepe-Volkan Göğtepe Haşım Bacızade-Hamza Erkan 2-0 (21-15/21-8)
Sefa Urlu-Ali Berke Sağır Furkan Gözüküçük-Berat Ezel Kölebay 2-0 (21-12/21-4)
Terzioğlu Seramik (Deniz Dağıstanlı-Fikri Berber) Abdurrahman Ertuğral-Saeid Siami 2-1 (21-13/23-25/15-13)
Emirhan Ulutaş-Mecit Eryılmaz Ersan Keyvan-Fatih Acun 2-0 (21-14/21-13)

BAYANLAR

Birinci Takım İkinci Takım Skor

Samsun 15 Temmuz 1 (Selin Aşıkoğlu–Zeynep Bora) Aysu Ceylan-Aysun Suna Alam 1-2 (11-21/21-17/9-15)
Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk)-Zina Liubymova Samsun 15 Temmuz 2 (Hanife Can-Rabia Nur Kolaç) 2-0 (21-4/21-2)
Tuğçe Darıcalı–Buse Özşeker Açelya Ekdi-Belinay Sarı 2-0 (21-15/21-7)
Ebru Karayılan-Aleyna Vence Filiz Kın-Dilan İlkay Okyay 2-0 (21-8/21-11)
Anastasiya Shaidulina-Başak Bakar Açelya Yalçınkaya-Şuheda Erkoç 2-0 (21-6/21-13)
Gizem Çağlayan-Müge Ocakçı Gülnaz Özer-Deniz Tezcan 2-0 (21-11/21-11)
Esra Betül Çetin-Hatice Can Tonbul Aysu Ceylan-Aysun Suna Alam 2-0 (23-21/21-6)
Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk)-Zina Liubymova Açelya Ekdi-Belinay Sarı 2-0 (21-0/21-0)
Tuğçe Darıcalı–Buse Özşeker Samsun 15 Temmuz 2 (Hanife Can-Rabia Nur Kolaca) 2-0 (21-15/21-5)
Merve Çelebi-Buğra Eryıldız Açelya Yalçınkaya-Şuheda Erkoç 2-0 (21-10/21-7)
Ebru Karayılan-Aleyna Vence Gülnaz Özer-Deniz Tezcan 2-0 (21-16/21-16)
Gizem Çağlayan-Müge Ocakçı Filiz Kın-Dilan İlkay Okyay 2-0 (21-14/21-9)

paykasa

Hakkında Murat Yücekök

Dikkatinizi Çekebilir

balkan voleybol

2017 Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda ilk gün sona erdi

Arnavutluk’un Durrës şehrinde organize edilen 2017 Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda ilk gün müsabakaları sona erdi. …