Ana Sayfa / Transfer / Kübra Kegan, İdmanocağı’nda
kübra kegan

Kübra Kegan, İdmanocağı’nda

Bayanlar Voleybol 1. Lig ekiplerinden İmperial Hastanesi İdmanocağı, geçen sezon 2. Lig’de Balıkesir Büyükşehir Belediyespor forması giyen Kübra Kegan’ı transfer etti.

İmperial Hastanesi İdmanocağı Voleybol Şube Sorumlusu İbrahim Yanmış, yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarına devam ettiklerini ve Kübra Kegan ile 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Özellikle yabancı oyuncu transferi konusunda çok titiz davrandıklarını belirten Yanmış, şu ana kadar biri yabancı 7 oyuncuyla anlaşma sağladıklarını ifade etti.

Yanmış, bu yıl kadroyu genç ve mücadeleci bir ekip olarak yenileyeceklerini vurgulayarak, “Altyapı hedeflerimiz doğrultusunda yardımcı antrenörlüğe de Emre Karagöz’ü getirdik. Yeni antrenörümüz, bayan voleybolunun altyapısı konusunda çok deneyimli birisi. Karagöz’ü altyapı oyuncu seçimi için İzmir’e gönderdik. İmperial Hastanesi İdmanocağı artık altyapıda da önemli projelere imza atacak” diye konuştu.

paykasa

Hakkında Murat Yücekök

Dikkatinizi Çekebilir

Baranowicz

Michele Baranowicz Halkbank’ta

İtalya Milli Takımı oyuncusu Michele Baranowicz, önümüzdeki sezon Halkbank forması giyecek. 1989 doğumlu Baranowicz, 196 …